• DOLAR
  6,1162
  % -0,76
 • EURO
  7,2029
  % -0,73
 • ALTIN
  236,1417
  % -0,02
 • BIST
  99.615,29
  % 0,33
Hangi Oturma Grubu Doğru Seçim Olacak?

Hangi Oturma Grubu Doğru Seçim Olacak?

Birbirinden farklı boyut ve biçimde olan salonlar için hangi oturma grubu doğru seçim olacak söylüyoruz. Büyük araştırmalar yapmanız gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, odanızın biçimini iyice incelemek ve ardından ne kadar bir büyüklüğü olduğunu kontrol etmek. Sonrasında direkt olarak hangi mobilyanın sizin için çok daha uygun olduğunu görmek üzere modelleri inceleyebilirsiniz. Doğru bir seçim […]

Birbirinden farklı boyut ve biçimde olan salonlar için hangi oturma grubu doğru seçim olacak söylüyoruz. Büyük araştırmalar yapmanız gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, odanızın biçimini iyice incelemek ve ardından ne kadar bir büyüklüğü olduğunu kontrol etmek. Sonrasında direkt olarak hangi mobilyanın sizin için çok daha uygun olduğunu görmek üzere modelleri inceleyebilirsiniz.

Doğru bir seçim yapmak için aşağıda verilen dekorasyon önerilerini dikkate alabilirsiniz…

Ayaklı Oturma Grupları

Her ne kadar mobilyaların yerden yüksek olması geleneksel bir hava yaratıyormuş gibi gelse de dar olan alanlar için mutlaka yerden yüksek olan mobilyaların tercih edilmesi gerekecek. Mobilyalara baktığınızda küçük de olsa, mutlaka ayaklı olması gerektiğini unutmayın. Ahşap ya da metal ayaklar olması önemli değildir. Sadece eğer sizin dekorasyonunuz dinamik bir dekorasyon ise ayakların metal olması önemli olabilir. Dar alanlarda oturma grubu seçimi yapılırken mutlaka buna dikkat etmelisiniz. Eğer geniş bir salonunuz varsa, dilediğiniz şekilde yer yakın olan ya da büyük olan mobilyaları tercih etme şansınızın olduğunu unutmamalısınız.

Deri Detaylı Oturma Grupları

Oturma grupları seçiminiz eğer deri detaylı oturma gruplarından olacaksa, dekorasyonunuzun kalanın da bu koltuklarla uyumlu şekilde tamamlanmasına dikkat etmelisiniz. Deri detaylı olan oturma gruplarının özellikle kahverengi tonlarının, siyah tonlarının son derece modern bir tasarım için uygun olduğunu söyleyebiliriz. siyah – beyaz renklerinin bir arada kullanıldığı deri detaylı oturma grupları seçilebilir. Tamamen kişisel tercihinizde bırakılmış olan oturma grubu modelleri arasından, sizin için en uygun olanını alabilirsiniz.

Kapitoneli Oturma Grupları

Oturma gruplarında kullanılan modeller arasında kapitoneli olanlar bulunuyor. Baklava desenli olan, kabartmalı olan çok sayıda oturma grubu seçeneği bulunuyor. Eğer tercihleriniz arasında bu şekilde desenlerin olduğu modeller varsa, diğer mobilyalarınızla uyumlu olmasına dikkat ederek alabilirsiniz. Çoğu zaman bu modellerde olan koltukların tek parça olarak da tercih edildiğini görüyoruz. Tercih size bırakılmıştır.
Yukarıda verilmiş olan seçenekler üzerinden nasıl bir oturma grubu almak istediğinizi belirleyebiliriz. Dekorasyonu iyi bir oturma grubu ile tamamlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Balıklar, 25 Eylül saat 05:52 Koç burcunda oluşacak Dolunay, kendi kazancımız ile başkalarından beklentilerimiz arasındaki dengenin sağlanması mecburiyetidir. İhtiyaçlarımız ve yapmak istediklerimiz bugün fazladan para gerektirebilir veya biz farkında olmadan harcamalar yapabiliriz. Bir kredi işimiz olabilir. Bunun gerçekleşmesini olumlu karşılarız. Oysaki astarı yüzünden pahalıya mal olabilir. İyi düşünmek lazım. Dolunay, hesap kitap yapılmadan atılacak adımların hatalı olabileceğini vurguluyor, bizi uyarıyor. Henüz vakti değil, bekle diyor.

Sözgelimi bu anlamda 9 Ekim Terazi Yeniayı etkili olabilir. Eğer bir şeyler size göre yolunda gitmiyorsa, sabırlı olunuz. Bu Dolunayda benim tavsiyem, dar bakış açısıyla meselelere bakmayınız. Ayrıca amacınız varsa, pes etmeyiniz. Onun bunun hatırı için, kendi isteklerinizden vazgeçmeyiniz. Sadece yarar-zarar hesabını yapınız, bu kafidir. Uygunsa, doğruysa, bir sakıncası, zorluğu olmayacaksa kendi kendinizi de engellemeyiniz. Büyük yatırımlar, borçlar, büyük sözler zamanı değildir. Bunların yükü ağır olur mu, olmaz mı bakmak gerekir. Birileri iyi niyetinizi kullanmasın. Yardımcı olacağım diye, kendinizi zor duruma sokmayınız olur mu? Bu iyilik değil, sonrasında külfet olur size.

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı