Hangi Oturma Grubu Doğru Seçim Olacak?


0

Birbirinden farklı boyut ve biçimde olan salonlar için hangi oturma grubu doğru seçim olacak söylüyoruz. Büyük araştırmalar yapmanız gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, odanızın biçimini iyice incelemek ve ardından ne kadar bir büyüklüğü olduğunu kontrol etmek. Sonrasında direkt olarak hangi mobilyanın sizin için çok daha uygun olduğunu görmek üzere modelleri inceleyebilirsiniz.

Doğru bir seçim yapmak için aşağıda verilen dekorasyon önerilerini dikkate alabilirsiniz…

Ayaklı Oturma Grupları

Her ne kadar mobilyaların yerden yüksek olması geleneksel bir hava yaratıyormuş gibi gelse de dar olan alanlar için mutlaka yerden yüksek olan mobilyaların tercih edilmesi gerekecek. Mobilyalara baktığınızda küçük de olsa, mutlaka ayaklı olması gerektiğini unutmayın. Ahşap ya da metal ayaklar olması önemli değildir. Sadece eğer sizin dekorasyonunuz dinamik bir dekorasyon ise ayakların metal olması önemli olabilir. Dar alanlarda oturma grubu seçimi yapılırken mutlaka buna dikkat etmelisiniz. Eğer geniş bir salonunuz varsa, dilediğiniz şekilde yer yakın olan ya da büyük olan mobilyaları tercih etme şansınızın olduğunu unutmamalısınız.

Deri Detaylı Oturma Grupları

Oturma grupları seçiminiz eğer deri detaylı oturma gruplarından olacaksa, dekorasyonunuzun kalanın da bu koltuklarla uyumlu şekilde tamamlanmasına dikkat etmelisiniz. Deri detaylı olan oturma gruplarının özellikle kahverengi tonlarının, siyah tonlarının son derece modern bir tasarım için uygun olduğunu söyleyebiliriz. siyah – beyaz renklerinin bir arada kullanıldığı deri detaylı oturma grupları seçilebilir. Tamamen kişisel tercihinizde bırakılmış olan oturma grubu modelleri arasından, sizin için en uygun olanını alabilirsiniz.

Kapitoneli Oturma Grupları

Oturma gruplarında kullanılan modeller arasında kapitoneli olanlar bulunuyor. Baklava desenli olan, kabartmalı olan çok sayıda oturma grubu seçeneği bulunuyor. Eğer tercihleriniz arasında bu şekilde desenlerin olduğu modeller varsa, diğer mobilyalarınızla uyumlu olmasına dikkat ederek alabilirsiniz. Çoğu zaman bu modellerde olan koltukların tek parça olarak da tercih edildiğini görüyoruz. Tercih size bırakılmıştır.
Yukarıda verilmiş olan seçenekler üzerinden nasıl bir oturma grubu almak istediğinizi belirleyebiliriz. Dekorasyonu iyi bir oturma grubu ile tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   ​Ekonomik Bütçeler İle Evinizi Yenileyin

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı