Dekorasyon

Tekzen Klozet Kapağı Modelleri

0

Klozet kapağı koku ve kötü görüntüleri gizlemek amacı ile kullanıldığı gibi aynı zamanda şık bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılıyor. Evde, işyerinde, okullarda, restoranlarda, ofislerde sık sık gördüğümüz bu ürünün aslında virüs ve bakteri oluşumunu da en aza indirir. BNGRoll sistemi olan ve tuşuna basıldığında hijyenik örtü getiren kapaklar daha çok toplu yaşam ve kullanım alanları için tercih ediliyor. Tekzen’de de onlarca çeşidi olan bu kapakların fiyatları da oldukça uygun.

Çam Klozet Kapakları

Ahşap desen ve renkten hoşlananlar için Tekzen’de çam klozet kapakları satışta. Çam malzemeden üretilen bu ürünlerin desenli olanları da ayrıca bir renk isteyenler için uygun. Özellikle deniz kabuğu ve taş desenli olan çam kapaklar en çok satılanlar arasında. Bu modeller arasında oturma kısmı da ahşap olanlar ya da beyaz bırakılan seçenekler söz konusu.

Süngerli Klozet Kapakları

Rahatına daha düşkün kullanıcılar için özel tasarlanmış sünger klozet kapakları rengarenk modelleri ile Tekzen’de. Siyah, mor, kırmızı, köpek desenli ya da sahil desenli onlarca çeşidi banyo ve tuvaletleri renklendirmek için satışta. Üstelik fiyatları da oldukça ekonomik. Ancak bu ürünler yalnızca internette satılıyor. Tekzen’in herhangi bir mağazasında bu ürünleri bulmak mümkün değil.

Klasik Klozet Kapakları

Klasik klozet kapakları genellikle beyaz, krem ya da fildişi renklerde üretiliyor. Tekzen’deki klasik klozet kapak modelleri de beyaz ağırlıklı ve çoğunlukla oval üretilmiş. Ancak siyah severler de unutulmamış ve az sayıda da olsa siyah renk desenli klozet kapakları satışa sunulmuş. Açık renk ağırlıklı klozet kapağı modellerinde genellikle hayvan, doğa ve deniz resimleri kullanılmış. Ayrıca bu modellerin de süngerli tasarlananları yine Tekzen’de alıcıları ile buluşuyor.

HAMİLELİKTE AMNİYOSENTEZ İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?

Previous article

Oturma Odaları İçin Aydınlatma Seçimi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Dekorasyon