• DOLAR
  6,1162
  % -0,76
 • EURO
  7,2029
  % -0,73
 • ALTIN
  236,1417
  % -0,02
 • BIST
  99.615,29
  % 0,33
Tekzen Klozet Kapağı Modelleri

Tekzen Klozet Kapağı Modelleri

Klozet kapağı koku ve kötü görüntüleri gizlemek amacı ile kullanıldığı gibi aynı zamanda şık bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılıyor. Evde, işyerinde, okullarda, restoranlarda, ofislerde sık sık gördüğümüz bu ürünün aslında virüs ve bakteri oluşumunu da en aza indirir. BNGRoll sistemi olan ve tuşuna basıldığında hijyenik örtü getiren kapaklar daha çok toplu yaşam ve kullanım […]

Klozet kapağı koku ve kötü görüntüleri gizlemek amacı ile kullanıldığı gibi aynı zamanda şık bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılıyor. Evde, işyerinde, okullarda, restoranlarda, ofislerde sık sık gördüğümüz bu ürünün aslında virüs ve bakteri oluşumunu da en aza indirir. BNGRoll sistemi olan ve tuşuna basıldığında hijyenik örtü getiren kapaklar daha çok toplu yaşam ve kullanım alanları için tercih ediliyor. Tekzen’de de onlarca çeşidi olan bu kapakların fiyatları da oldukça uygun.

Çam Klozet Kapakları

Ahşap desen ve renkten hoşlananlar için Tekzen’de çam klozet kapakları satışta. Çam malzemeden üretilen bu ürünlerin desenli olanları da ayrıca bir renk isteyenler için uygun. Özellikle deniz kabuğu ve taş desenli olan çam kapaklar en çok satılanlar arasında. Bu modeller arasında oturma kısmı da ahşap olanlar ya da beyaz bırakılan seçenekler söz konusu.

Süngerli Klozet Kapakları

Rahatına daha düşkün kullanıcılar için özel tasarlanmış sünger klozet kapakları rengarenk modelleri ile Tekzen’de. Siyah, mor, kırmızı, köpek desenli ya da sahil desenli onlarca çeşidi banyo ve tuvaletleri renklendirmek için satışta. Üstelik fiyatları da oldukça ekonomik. Ancak bu ürünler yalnızca internette satılıyor. Tekzen’in herhangi bir mağazasında bu ürünleri bulmak mümkün değil.

Klasik Klozet Kapakları

Klasik klozet kapakları genellikle beyaz, krem ya da fildişi renklerde üretiliyor. Tekzen’deki klasik klozet kapak modelleri de beyaz ağırlıklı ve çoğunlukla oval üretilmiş. Ancak siyah severler de unutulmamış ve az sayıda da olsa siyah renk desenli klozet kapakları satışa sunulmuş. Açık renk ağırlıklı klozet kapağı modellerinde genellikle hayvan, doğa ve deniz resimleri kullanılmış. Ayrıca bu modellerin de süngerli tasarlananları yine Tekzen’de alıcıları ile buluşuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Balıklar, 25 Eylül saat 05:52 Koç burcunda oluşacak Dolunay, kendi kazancımız ile başkalarından beklentilerimiz arasındaki dengenin sağlanması mecburiyetidir. İhtiyaçlarımız ve yapmak istediklerimiz bugün fazladan para gerektirebilir veya biz farkında olmadan harcamalar yapabiliriz. Bir kredi işimiz olabilir. Bunun gerçekleşmesini olumlu karşılarız. Oysaki astarı yüzünden pahalıya mal olabilir. İyi düşünmek lazım. Dolunay, hesap kitap yapılmadan atılacak adımların hatalı olabileceğini vurguluyor, bizi uyarıyor. Henüz vakti değil, bekle diyor.

Sözgelimi bu anlamda 9 Ekim Terazi Yeniayı etkili olabilir. Eğer bir şeyler size göre yolunda gitmiyorsa, sabırlı olunuz. Bu Dolunayda benim tavsiyem, dar bakış açısıyla meselelere bakmayınız. Ayrıca amacınız varsa, pes etmeyiniz. Onun bunun hatırı için, kendi isteklerinizden vazgeçmeyiniz. Sadece yarar-zarar hesabını yapınız, bu kafidir. Uygunsa, doğruysa, bir sakıncası, zorluğu olmayacaksa kendi kendinizi de engellemeyiniz. Büyük yatırımlar, borçlar, büyük sözler zamanı değildir. Bunların yükü ağır olur mu, olmaz mı bakmak gerekir. Birileri iyi niyetinizi kullanmasın. Yardımcı olacağım diye, kendinizi zor duruma sokmayınız olur mu? Bu iyilik değil, sonrasında külfet olur size.

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı