Dekorasyon

Köpeğiniz İçin Bir Kapı Yapın

0
Köpeğiniz İçin Bir Kapı Yapın

Köpeğiniz bahçeye çıkmak için sürekli dış kapıyı aşındırıyor mu? İçinden geçebileceği küçük bir kapı, onun bu derdini en basit şekilde çözecektir.

1. Köpeğinizin Boyunu Ölçün

Her köpeğin boyutları farklı olduğu için, standart bir kapı boyu yoktur. Köpeğinizin vücudunun en geniş ve yüksek yerlerini temel alarak en ve boya 5′er cm ilave edin. Buna ölçülerde petshop’dan bir kapı seçebilirsiniz.

2. Şablon çıkarın

Kapınızın alt kısmında 7 – 8 cm pay bırakarak, bir maskeleme bandı kullanarak kesip çıkaracağınız parçanın sınırlarını belirleyin.

3. İşaretleyin

Şablonun ana hatlarının satın aldığınız kapıya uygunluğunu kontrol ederek, kurşun kalem ile işaretleyin. Parçayı kesip çıkardığınızda anahatları görebilmek için köşelere çarpı işaretleri koyun.

4. Matkap Kullanın

Ahşap kapınız için 13 mm çapında yılan matkap ucu seçin. Çarpıyla işaretlediğiniz noktaları matkapla delin. Kapı için kullanma klavuzunda önerilen boyutlarda vida delikleri açın.

5. Kesin ve Yerleştirin

Ahşap kapınızı dekupaj testeresi ile şablona uygun kesin. Pet kapısını ve dış çerçevesini yerleştirerek vidalama aleti ile kapınıza monte edin.

Köpeğinizi, onun için hazırladığınız kapıdan bir kere geçirin. Böylelikle eve giriş çıkışlarında artık kendine ait bir kapısı olduğunu öğrenecektir.

Evde Pedikür Yöntemleri

Previous article

Duvarlarınız İçin Doğru Rengi Nasıl Seçersiniz?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Dekorasyon