• DOLAR
  4,7783
  % -0,27
 • EURO
  5,6282
  % 0,29
 • ALTIN
  189,7114
  % 0,70
 • BIST
  94.082,34
  % 1,16
​Ekonomik Bütçeler İle Evinizi Yenileyin

​Ekonomik Bütçeler İle Evinizi Yenileyin

Eviniz dekore etmek veya evinizi yenilerken bütçenizi zorlamak istemiyorsanız ekonomik bütçeler ile hayata geçirebileceğiniz dekorasyon önerilerini evinizde uygulayabilirsiniz. Basit dokunuşlarla, oldukça düşük maliyetlere sahip aksesuarlar ile evinizi yenileyebilir, iç mekanlarda yenilik sağlayarak evinizi hayranlık uyandıran bir ev haline getirebilirsiniz.  Koltuk renklerinden hoşnut değilseniz koltuk kılıflarını değiştirebilir, mobilyalarınızdan soğuduysanız mobilya yüzeyleri ile oynayabilir, kapı ve duvar […]

Eviniz dekore etmek veya evinizi yenilerken bütçenizi zorlamak istemiyorsanız ekonomik bütçeler ile hayata geçirebileceğiniz dekorasyon önerilerini evinizde uygulayabilirsiniz. Basit dokunuşlarla, oldukça düşük maliyetlere sahip aksesuarlar ile evinizi yenileyebilir, iç mekanlarda yenilik sağlayarak evinizi hayranlık uyandıran bir ev haline getirebilirsiniz.  Koltuk renklerinden hoşnut değilseniz koltuk kılıflarını değiştirebilir, mobilyalarınızdan soğuduysanız mobilya yüzeyleri ile oynayabilir, kapı ve duvar dekorasyonu yaparak evinizde farklı ve yeni bir hava estirebilirsiniz. Dekorasyon başlı başına bir maliyet kalemi olsa da dikkatle yapacağınız tercihler ile düşük bütçelere sahip yenileme ve dekore etme işlemlerini hayata geçirebilirsiniz. Sizlere fikir vermesi açısından düşük bütçeli dekorasyon fikirlerini bir araya getirdik. Bu fikirleri evinizde kolaylıkla uygulayabilir veya tarzınızı yansıtacağınız revizeler yapabilirsiniz. Ekonomik bir dekorasyon için el becerilerinizi ön plana çıkarmalısınız.

1 ) Renkli yün kılıflar

images?q=tbn:ANd9GcRS4gIkOzIw2o55WEGx3Pm 5OrehsYM7h2ofADESc0EI0OlANR5WQ - ​Ekonomik Bütçeler İle Evinizi Yenileyin

Evinizde yer alan oturma grupları ve kanepeler uzun süreler sonunda solacak, yıpranacak ve eskiyecektir. Bu olumsuz durum ortaya çıktığında veya  evinizde farklı bir iç mekan oluşturmak istediğinizde yün koltuk kılıfları tercih edebilir, renk tercihi yaparken bahar renklerinden oluşan bir karma  seçebilirsiniz. Oldukça düşük bütçeli bir dekorasyon fikri olarak evinizde harika bir iş çıkarabilirsiniz.

2 ) Aksesuarlar yapabilirsiniz

9k= - ​Ekonomik Bütçeler İle Evinizi Yenileyin

Evinizde yenilik yapmak istiyor ve bütçe sıkıntısı yaşıyorsanız yapmanız gereken doğa da  bulunan kurumuş ağaçları toplamak ve aksesuarları kendi el becerileriniz ile yapmaktır. Kuru ağaç dalarını yalnız kullanabilir veya ağaç köklerini eye yardımı ile şekillendirerek  doğal aksesuarlar yapabilirsiniz. Vernik ve koruyucu yüzey sıvısı yardımı ile renklendirebileceğiniz aksesuarlar salon içinde doğal ve ferah bir hava oluşturacaktır.  Çocuklarınız kullanmadığı oyuncaklarını ve hayvan figürlerini kullanarak farklı aksesuarlar yapabilirsiniz. Kullanılmayan oyuncakları duvar rafları üzerinde farklı motifler oluşturacak şekilde dizerek evinizde yenilik yaratabilirsiniz.

3 ) Renkli minderler

images?q=tbn:ANd9GcSWjqSeHh1Xxc86brPwLzYWbnFbrbg4UIaRGmJlsJT95PgIjsgL - ​Ekonomik Bütçeler İle Evinizi Yenileyin

Özellikle oturma gruplarına ait minderler belirli bir kullanım süresi sonunda eskiyecek ve özelliğini yitirecektir. Bu durumda yapılması gereken sünger satın almak ve renkli kumaşlar alarak renkli minderler oluşturmaktır. Renkli minderler ile hem oturma gruplarını yenilemiş olacaksınız hem de düşük bütçeli bir dekorasyon ile salonunuza renk katmış olacaksınız. eğer oturma gruplarınızın minderleri takım ile aynı renkte ise renkli minderleri  salonun köşelerine yerleştirerek iç mekanda daha renkli bir düzen oluşturabilirsiniz.

4 ) Çam kozalakları

images?q=tbn:ANd9GcQWyVceV8tGfJro4tc 2NjZB28HO2AqCYCbqYASzPCxzMFT TMq - ​Ekonomik Bütçeler İle Evinizi Yenileyin

Ormanlık alanlarda bolca bulabileceğiniz ve son zamanlarda mağazalarda karşımıza çıkan çam kozalaklarını toplayarak boyayabilir ve konsol üzerinde veya kapı çerçevesinde kullanabilirsiniz.Çam kozalakları doğal bir ürün olduğu için uzun ömürlü olduğu gibi renklendirip sim ekleyerek kullandığınızda da hem ucuz hem de doğal bir dekorasyon  ürünü olacaktır. Çam kozalaklarını yeşil yeşil tazeyken topladığınızda doğal hali ve doğal rengi ile de kullanabilirsiniz. Doğal olması  iç mekanda doğal bir hava oluşturmasının yanında evinizde çam kokularının yayılmasını da sağlayacaktır.

5 ) Pencere pervazları ve ahşap kapılar

images?q=tbn:ANd9GcTG5NrZKtCSrpZLwibzL63Rcm8EfVaFtKQR2xwcdHYI6 Q3QT6T - ​Ekonomik Bütçeler İle Evinizi Yenileyin

Evinizde yenileme yapmak ve uzun süredir gözünüzün alıştığı renkleri  değiştirerek ekonomik bir yenileme yapmış olursunuz. Özellikle pencere pervazlarından ve kapılardan başlayarak farklı renklerde boyama işlemlerini yaparak  iç mekanlarda farklı renkleri kullanabilirsiniz. Boyama işlemi yerine renkli kaplama kağıtları da kullanabilirsiniz. Her iki tercih de oldukça ekonomik olduğu için size maliyet oluşturmayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU