MakyajModaTrendler

Son Trend Kalpli Sevgililer Günü Makyajı

0

Sevgililer gününe çeyrek kala her sene olduğu gibi ortalıkta bir telaş, bir neşe ve bir koşuşturmaca var. Sevgililer gününü yalnız geçireceklerin yüzlerine vurmuş olan ifade bir yana dursun, bu 14 Şubat’ı partneriyle geçirecek olanların hazırlığı ise son sürat sürüyor. Sevgililer günü hediyeleri belki alındı ve belki tam da şu anda alınmak üzere. O gün gidilecek yerlerinse rezervasyonu çoktan yapıldı.

Ve elbette sevgililer günü kostümleri ve kombinleri kızlar arasında en çok konuşulası konulardan. Peki ya sevgililer günü makyajı? … O gün hangi tarzda bir makyaj yapacağınıza karar verdiniz mi? Eğer hala daha vermediyseniz bu konuda sizi son zamanlarda ortaya çıkan ve sevgililer gününe çok yakışacak olan çılgın bir makyaj trendiyle aydınlatmak isteriz.

Sevgililer Gününe Özel Kalp Detaylı Makyaj

Evet evet yanlış duymadınız. Bu yıl sevgililer günü makyajı çılgın trendlere bağlı olarak kalp detayları içeriyor. İlk olarak Asya’dan, daha doğrusu Çin’den doğan bu makyaj modası kalp baskılarıyla dolu… Kalp şeklinde yanaklarınıza kondurabileceğiniz kalpli allık dokunuşlarından oluşuyor. Dilerseniz siz de sevgililer gününde sevgilinizin karşısına kalp formlu bu allıklarla çıkabilirsiniz.

Öte yandan rujunuzu da dudaklarınıza kalp şeklinde sürebilirsiniz. Bunu uygulamanınsa kolay bir yolu var. Öncelikle şeffaf flasterle dudaklarınızın üst noktasını ve alt iki kenarını ortada pencere şeklinde kalpten bir boşluk bırakacak şekilde bantlayın. Sonrasında da ortada kalan kalp boşluğu dilediğiniz renkte rujunuzla boyayın. Bu makyaj trendi çok sevimli ve sempatik olduğundan göz makyajına ağırlık vermenize gerek yok. Sadece baz makyajınızı yapın. Soft tonlardan seçtiğiniz kalpli allığı yanaklarınıza kondurun. Tarif ettiğimiz şekilde kalpli rujunuzu sürün ve kaşlarınızın üzerinden hafifçe kalem çekerek gözlerinize eyeliner çekin. Birde kirpik maskarası tamamdır.

Dilerseniz Kalpli Çerçeveli Kalp Kakülde Kullanabilirsiniz

Yine bur sıralar kalpli kaküller de çok trend. Dilerseniz siz de bu uygulamayı sevgililer gününde uygulayabilirsiniz. Bunun için iki tutam kakülü alnınızda birleştirerek saç spreyiyle fixlemeniz yeterli olacaktır.

Hamilelikte Yüksek Tansiyon

Previous article

Meksika mutfağının gözde menüsü; Fajita

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Makyaj