Makyaj

Irina Mitroshkina’dan 3 cesur bakış

0
Irina Mitroshkina'dan 3 cesur bakış

Yıldız makyaj sanatçısı Irina Mitroshkina, özel bir durum için makyajı nasıl seçeceğini biliyor. Ana yıldızın yeni THE ONE Tremendous cat görünümü efekt tuşunun üç basit görünümünü taklit etmeye çalışın.

Yayılmış oklarla makyaj
Oklar tüm zamanların bir klasiğidir. Kedinin gözü efekti, THE ONE Tremendous düğmesini uyumlu bir şekilde tamamlayacak, forma ile daha trend bir versiyon denemenizi öneririm.

 

 1. ISLAK SÜNGERONE EVERLASTING SYNC adaptif fondöteni uygulayın . Ürünü süngerin silikon tarafı ile topluyoruz ve yumuşak tarafı ile karıştırıyoruz.
 2. THE ONE göz farıile kaşlarınıza istediğiniz şekli verin. Önce kuyruğu, ardından tüm kaşı hafif vuruşlarla dolduruyoruz. Saçları yaymak için fırçaladığınızdan emin olun.
 3. Vakıf, yüzün doğal hacmini kaybetti.Yüz ifadesini eskihaline getirmek için TEK KONUŞAN PALETİ kullanın . BULAŞIK FIRÇASI üzerine küçük bir ürün toplayın ve elmacık kemiklerinin, yüzün ve alnın hatlarını vurgulayın.
 4. Gelecekteki oklar için bir temel olarak,TEK GÖZ KAPAĞI ASTARINIkullanın . Ten rengi olduğundan makyaj için bir temel olarak idealdir.
 5. GENİŞ FIRÇAkullanarak hareketli göz kapağının tüm yüzeyine NÖTR MAT ŞAMLARI uygulayın . Temel çıplak gölge cilt tonunu eşitler ve makyajın daha uzun süre dayanmasını sağlar.
 6. En ilginç kısma geçelim: oklar!Siyah renkliBİR YÜKSEK ETKİ GÖZLER İÇİN PEN-astar GET Kıbrıs denetler ve çekler boşluk hattı boyunca gözün ek derinlik kontur sağlamak üzere, bir vizyon. Gözün iç köşesine yakın eksenin kalınlığı minimum olmalıdır. Bir kedi gözü efekti yaratıyoruz, bu nedenle dış köşedeki ok daha geniş ve daha aktif olmalı ve okun ucu yukarı çıkarak kirpiklerin dış hatlarını görsel olarak devam ettirmelidir. KAVİSLİ FIRÇA, ürünü eşit şekilde dağıtmanıza ve istediğiniz şekli oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
 7. BİR SİYAH KÖMÜR GÖLGESİ’nikullanarak okumanın üst konturları boyunca hafifçe eğin .

 

Renkli insta-makyaj

Renkli smokin – bu, klasiklere yeni bir bakış. Instagram yıldızlarına benzeyen akan bir kedi görünümü oluşturmak için çok fazla uzun kirpiğe ihtiyacımız var.

 1. Önceki makyajda olduğu gibi ilk adımları tekrarlayın: tonlayın, kaşları vurgulayın ve hafifçe kontur yapın.
 2. Tüm hareketli göz kapaklarınamat kahverengi uygulayın.
 3. MAT GREENile bir vurgu oluşturun: istenen efekti elde etmek için gözün iç köşesinden çizmeye başlayın ve alnın kenarlarına doğru uzatın.
  4. BİR ILLUSKIN MAYE HYLAYTER’ı gözlerin iç köşelerine ve parıltı için kaşların altına ekleyin.
 4. Son adım:KEDİ BAKIMI ETKİLİ MUHTEŞEM BİRmaskara kirpikleri yoğun bir şekilde boyar. Kirpikleri gözlerin köşelerine birkaç kez boyarız. Kalp şeklindeki lif sayesinde kirpikler ekstra uzar ve formülde bulunan mikrofiber aşırı hacim oluşturur.
 5. Makyajda vurgu gözlerüzerinde olduğu içindudaklara NÖTR HAFİF UZUN DUDAK uygulayacağım .

 Dudak ağırlıklı makyaj

Kedi görünümü efekti tek bir maskara ile yapılabilir: kirpikleri doğru boyamak yeterlidir. MUHTEŞEM KEDİ GÖRÜNÜMÜ ETKİLİ maskara, özel maskara şekli ve hacimli formülü sayesinde şık bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

 

 1. İlk makyajdaki adımları tekrarlayın: tonu çizin, kaşları vurgulayın, hafif bir kontur ekleyin.
 2. Yüzü yenilemek için elmacık kemiklerine allık ekleyin.Şeftalili bir makyaj profesyonelini seviyorum.
 3. Yüzün açıkta kalankısımlarına BİR İLLÜSKİN SIVISI HYLAYTER’ı çizin . Açıksa klavikula ve omuzlara da çekilebilir.
 4. MUHTEŞEM KEDİ GÖRÜNÜMÜ ETKİLİmaskara ile kirpiklerinizi iyice boyayın . Hareketler, büyüme çizgisinden, burun köprüsünden alın kenarlarına çapraz olarak yukarı doğru olmalıdır. Kökler iyi boyanırsa astar etkisi elde ederiz.
 5. Dudaklara gidin.Sıvı fosforlu kalemle üst dudaktaki işareti vurgulayın.
 6. Dudakları görsel olarak büyütmek için doğal tonla eşleşen veya biraz ötesine geçen bir dudak kalemi çizin.Dudak ağırlıklı bir akşam görünümü içinŞARAP KABUKLU BİR DUDAK SÜPÜRGESİNİ tavsiye ederim.
 7. Hacimli bir etki yaratmak için daha açık bir rujtonu uygulayınULTRA CREAM LIPSTY BİR RENK STİLİNE ULTIMATE 5 IN 1 .

Makyaj sanatçısı: ideal paleti bir araya getirin

Previous article

LAUFRAN enjeksiyonluk çözelti, nedir, ne işe yarar, yan etkileri, nasıl kullanılır

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Makyaj