Makyaj

Milyon derecelik bir parlaklık

0
Milyon derecelik bir parlaklık

ONE serisinde, ışıltılı cildin etkisini Instagram yıldızları tarzında yaratmak için paha biçilmez bir ürün olan IlluSkin sıvı fosforlu kalem ortaya çıktı. Oriflame güzellik uzmanı Galina Ilyina, yeni ürünün nasıl kullanılacağını anlatıyor.

THE ONE IlluSkin sıvı fosforlu kalem , makyajda yeni başlayanlar için de uygundur: hassas doku kolayca yayılır ve doğal bir ışıltıdan yoğun bir ışıltıya kadar herhangi bir etki yaratmanıza izin verir. Ürün, IlluSkin teknolojisi – parıltılı toz ve pigmentler, pantenol sayesinde cilt bakımı, fıstık tomurcuğu özü ve kivi suyu karışımı sayesinde cildi aydınlatır.

Sıvı fosforlu kalem, makyajda bir fotoğraf veya selfie için vazgeçilmezdir: Yüz hatlarını vurgular ve instagram yıldızları gibi parlak bir cilt etkisi yaratır. Bu uygulama yöntemlerini ayrı ayrı kullanın veya tek bir makyajda birleştirin – denemekten korkmayın!

1. İçeriden parlaklık etkisi

Tüm cilde eşit parlaklık vermek istediğinizde fondöten ile vurgulayıcıyı karıştırın. Her şey göründüğünden daha kolay: dökmeye, karıştırmaya gerek yok, kirlilikten korkmaya gerek yok. En sevdiğiniz tonu (OTHE ONE Everlasting Sync’i seviyorum) ve süngerin silikon tarafına birkaç damla vurgulayıcı ekleyin ve çizmeye başlayın. Ürünler karıştırma sırasında birleşecektir.

 

2. Doğru elmacık kemikleri ve parlak görünüm

Daha fazla parlaklık mı istiyorsunuz? Ek olarak, tüm ana aydınlatma alanlarından geçin: elmacık kemiğinin en yüksek noktası, üst ve alt kaşlar, gözün iç köşesi, burnun sırtı ve ucu, üst dudaktaki iz.

3. Hacimsel etki

Sadece üst dudaktaki işarete değil, dudakların ortasına da bir damla fosforlu kalem ekleyin: bu şekilde görsel olarak hacimlerini artıracaksınız. İsterseniz için gizemli bir görünüm vermek için senin gözlerinde, düz kirpiklere kenarında, göz kapağının ortasına biraz vurgulayıcı ekleyin – Eğer yapabilirsiniz ayrıca eklemek gölgeleri üzerinde .

 

 

4. Tam görünüm

Dekolte ve omuzlar açıksa, makyajın uyumunu korumak için omuzlara ve köprücük kemiğine bir fosforlu kalem uyguladığınızdan emin olun! Hem parlak güneşte hem de loş akşam ışığında güzel renkler verecekler, görünümü tamamlayacaklar.

5. Dikkatli cilt etkisi

Fosforlu kalem sadece yüz için değil, tüm vücut için kullanılabilir! En sevdiğiniz vücut kremine veya vücut yağına üründen birkaç damla ekleyin: bu, cildinize sağlıklı ve nemli bir ışıltı verecektir.

Her gün 3 kolay makyaj

Previous article

Herkesin yaptığı 7 sivilce tedavisi hatası – ancak NovAge ile değil

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Makyaj