Makyaj

Makyaj sanatçısı: ideal paleti bir araya getirin

0
makyaj sanatçısı: ideal paleti bir araya getirin

Mat, saten, nötr, parlak – güzelliğinizi vurgulayacak canlandırıcı tonların paleti nasıl bir araya getirilir? Oriflame’de güzellik uzmanı olan Galina Ilyina, her göz rengi ve her durum için üç seçenek sunuyor.

Palet numarası 1: ideal çekirdek

Benim için evrensel palet, mevsim ve trendlerden bağımsız olarak kullanabileceğiniz nötr bir renk tonu. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, pastel renklere yakın renkleri seçin. Herhangi bir ten rengi kız ve herhangi bir olay için uygun olacaklar.

Böyle bir palete sahip bir makyaj örneği – modaya uygun yayılmış oklar:

1. Üst göz kapağının tüm yüzeyine açık tonlar uygulayın – örneğin pembe altın .

2. Üst göz kapağını görsel olarak kaldırmak ve gözleri daha açık hale getirmek için kaşların altındaki bölgenin rengini bej tonları ile aydınlatın . Bu renk ile gözün iç köşesinden geçin.

3. Geniş bir fırça ile dış köşeye, üst göz kapağının kıvrımına ve alt kirpiklerin kenarına koyu kahverengi uygulayın.

4. Üst göz kapağının göz bebeği bölgesine inci gibi gölgeler uygulayın – örneğin, erik erik veya asil gri . Bu, görünümü daha etkili hale getirecektir.

5. Kömür siyahı üzerine düz fırça , gölge topu, Kıbrıs oku Yazın ince kenarlarını vurgulayın ve kenar boşluklarını yapın, bunu yaparak daha kabarık ve kalın kirpikler görünür.

Palet numarası 2: dumanlı gözler

Bu palet, akşam makyajı için doğal ve baştan çıkarıcı tonları birleştiriyor. Yardımı ile herhangi bir görünümü tekrar edebileceksiniz: dış köşeyi koyulaştıran klasik makyaj, dumanlı ay veya tek renkte tek renkli makyaj. THE ONE yeniden doldurma gölgeleri, istenen dolgunluğa ulaşmanızı sağlayan iyi bir şekilde katlanabilir.

Fotoğrafa bakın ve klasik dumanlı dondurmayı tekrarlayın:

1. Geniş bir fırça ile , koyu mavi gölgeli kirpik çizgisinden başlayarak tüm hareketli göz kapağına uygulayın.

2. Gölgeyi daha nötr, ara bir gölgeyle aydınlatın: Nazik Gri veya Koyu Kahverengi olabilir . Fırçaya biraz gölge ekleyin ve gökyüzünün kenarlarını karıştırarak kırışıklığa ekleyin. Dış köşeyi alnın kenarlarına doğru 2-3 milimetre çizmeyi unutmayın.

 

3. Kaşların altındaki alanı ve gözün iç köşesini Beyaz İnci ile çalışın .

4. Alt göz kapağına gözün ortasına mat erik tonları ekleyin.

5. Daha fazla ifade için kirpiklerin kenarlarını mavi veya kahverengi ile vurgulayın.

 

 

Palet numarası 3: sıcak yaz

Bu yaz mono makyaj moda – parlak ama aynı zamanda hafif ve doğal olarak şeffaf smokin. En sevdiğiniz sulu gölgeyi seçin, tüm hareketli göz kapaklarına geniş bir fırça ile uygulayın ve kırışıklıkları iyice yazın – şık görünüm hazır! Hazırlanması için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir palette topladım: iç köşenin rengini hafifletmek için bej, ana renk ve gölge için sıcak ve soğuk tonlar.

Farklı tonları deneyin ve bunları birleştirmeye çalışın. Bu seçeneklerden biridir:

1. Hareketli üst göz kapağına parlak turuncu bir gölge uygulayın , kenarları geniş bir fırça ile eğin .

2. İç köşenin rengini bej tonları ile açıklaştırarak canlı ve rahat bir görünüm elde edin .

3. Üst kirpiklerin kenarı boyunca koyu kahverengi gölgeli bir ok çizin . Grafik çizgilerden kaçınmak için kuyruğu düz bir parmağınızla bükün.

4. İnci rengi Parlak gül , gözlere hacim katacak ve görünümü daha göz alıcı hale getirecektir.

5. Alt kirpik çizgisini parlak bir gölge ile vurgulayın. Ruh halinize veya göz renginize göre seçin: Vintage yeşil kahverengi ve yeşil gözlere, Gök mavisi mavi ve gri gözlere uygundur.

Herkesin yaptığı 7 sivilce tedavisi hatası – ancak NovAge ile değil

Previous article

Irina Mitroshkina’dan 3 cesur bakış

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Makyaj