Güzellik

Sivilce ve Siyah Nokta Kremleri

0

Sivilce sorunları ile başa çıkabilmek için ilk önce doğal tarifler sayesinde sivilceler için en kolay tedavi yöntemleri ve sivilce önleyici olarak bulunan besinler konularını okumanızı buradan sizlere öneriyoruz. Sivilce kremleri kullanmakta ısrar etmeniz durumunda sizlere internette kullanan kişilerin yorumlarına göre etkili olduğu düşünülen bazı krem isimlerini buradan yazabiliriz.

Kremleri eczaneden satın almadan hemen önce her zaman cilt doktoruna görünmeniz gerekmektedir. Doktor kontrolü yer almadan kullanacağınız ilaç ve kremler istediğiniz etkiyi göstermeyebilir.

Benzamycin

Genel olarak cilt yapısı yağlı olan insanlarda aşırı yağ probleminden kaynaklanan sivilceleri yok edebilmek için en etkili ilaçlar içerisinde bulunmaktadır. Bu kremi kullandığınız esnada güneşe çıkmamaya dikkat etmeniz gerekir. Ortalama olarak kullanım süresi 3 ay olarak hesaplanmıştır. Genel olarak yatmadan önce sürülmesi kullanıcılara tavsiye edilmektedir. Antibiyotik içerdiği için sivilce çevresinde oluşacak iltihaplanmalarla da savaşabilmektedir.

Imex KremImex

Antibiyotik özelliği ile bilinen Imex krem, fondötene benzerlik gösteren bir ilaçtır. Kullananların büyük bir çoğunluğu sivilcelerden tam anlamı ile kurtulmak için en etkili krem olduğunu düşünülüyor. Çoğu sivilce kremi gibi bu ilca çeşidinin de akşam saatlerinde yatmadan hemen önce sürülmesi tavsiye edilmektedir. 1 aylık düzenli kullanım sırasında istenilen etkileri göstermektedir.

Cleocin TCleocin T

Sivilceler konusunda her zaman etkili olan bu ilacı sürdükten sonra da gündüz vakitlerinde güneşe çıkmamaya dikkat etmelisiniz. Doktorlar genel olarak diğer ilaç çeşitleri ile kombine olarak bu kremi önermektedir. Kremin sürülmesinde yumuşak dokunuşlarda bulunarak yapmak gerekir. Sert ve aşırı doz kullanmaktan kaçınmalısınız. Günde sadece iki kere temiz cilde uygulamalısınız. Çıban boyutuna ulaşmış boynuz sivilcesi adı verilen büyük sivilcelerde kullanımı önerilmiyor.

Nadixa KremNadixa

Cilt doktorları aracılığı ile sivilce tedavisi içerisinde en fazla reçetelere yazılan kremler arasındadır. İlacın en önemli özelliklerinden bir tanesi ilk olarak deri altında yer alan sivilceleri çıkararak daha sonra deri üst kısmında bulunan sivilceleri tamamen yok edebilmektedir. Bu yüzden ilacı ilk kullanırken sivilceleriniz artıyor gibi gözükebilir. Bu durum son derece normal seyirdedir. 1-2 hafta geçmesini beklemelisiniz. Kremin tam anlamı ile etkisini göstermesi adına en azından 1 ay kullanılması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu kremi kullanma sırasında güneş ışınlarına maruz kalmanız tavsiye edilmemektedir.

BAYANLAR İÇİN UCUZ VE KALİTELİ ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Previous article

Et Kavurma Nasıl Yapılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Güzellik