Sivilce ve Siyah Nokta Kremleri


0

Sivilce sorunları ile başa çıkabilmek için ilk önce doğal tarifler sayesinde sivilceler için en kolay tedavi yöntemleri ve sivilce önleyici olarak bulunan besinler konularını okumanızı buradan sizlere öneriyoruz. Sivilce kremleri kullanmakta ısrar etmeniz durumunda sizlere internette kullanan kişilerin yorumlarına göre etkili olduğu düşünülen bazı krem isimlerini buradan yazabiliriz.

Kremleri eczaneden satın almadan hemen önce her zaman cilt doktoruna görünmeniz gerekmektedir. Doktor kontrolü yer almadan kullanacağınız ilaç ve kremler istediğiniz etkiyi göstermeyebilir.

Benzamycin

Genel olarak cilt yapısı yağlı olan insanlarda aşırı yağ probleminden kaynaklanan sivilceleri yok edebilmek için en etkili ilaçlar içerisinde bulunmaktadır. Bu kremi kullandığınız esnada güneşe çıkmamaya dikkat etmeniz gerekir. Ortalama olarak kullanım süresi 3 ay olarak hesaplanmıştır. Genel olarak yatmadan önce sürülmesi kullanıcılara tavsiye edilmektedir. Antibiyotik içerdiği için sivilce çevresinde oluşacak iltihaplanmalarla da savaşabilmektedir.

Imex KremImex

Antibiyotik özelliği ile bilinen Imex krem, fondötene benzerlik gösteren bir ilaçtır. Kullananların büyük bir çoğunluğu sivilcelerden tam anlamı ile kurtulmak için en etkili krem olduğunu düşünülüyor. Çoğu sivilce kremi gibi bu ilca çeşidinin de akşam saatlerinde yatmadan hemen önce sürülmesi tavsiye edilmektedir. 1 aylık düzenli kullanım sırasında istenilen etkileri göstermektedir.

Cleocin TCleocin T

Sivilceler konusunda her zaman etkili olan bu ilacı sürdükten sonra da gündüz vakitlerinde güneşe çıkmamaya dikkat etmelisiniz. Doktorlar genel olarak diğer ilaç çeşitleri ile kombine olarak bu kremi önermektedir. Kremin sürülmesinde yumuşak dokunuşlarda bulunarak yapmak gerekir. Sert ve aşırı doz kullanmaktan kaçınmalısınız. Günde sadece iki kere temiz cilde uygulamalısınız. Çıban boyutuna ulaşmış boynuz sivilcesi adı verilen büyük sivilcelerde kullanımı önerilmiyor.

Nadixa KremNadixa

Cilt doktorları aracılığı ile sivilce tedavisi içerisinde en fazla reçetelere yazılan kremler arasındadır. İlacın en önemli özelliklerinden bir tanesi ilk olarak deri altında yer alan sivilceleri çıkararak daha sonra deri üst kısmında bulunan sivilceleri tamamen yok edebilmektedir. Bu yüzden ilacı ilk kullanırken sivilceleriniz artıyor gibi gözükebilir. Bu durum son derece normal seyirdedir. 1-2 hafta geçmesini beklemelisiniz. Kremin tam anlamı ile etkisini göstermesi adına en azından 1 ay kullanılması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu kremi kullanma sırasında güneş ışınlarına maruz kalmanız tavsiye edilmemektedir.

İlginizi Çekebilir :   Dişler için gizli tehdit, diş taşları!

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı