BAYANLAR İÇİN UCUZ VE KALİTELİ ALIŞVERİŞ TÜYOLARI


0

Şık giyinmek biz bayanlar için son derece önemlidir. Şıklık ne derece önemli ise giysilerimizin kalitesi de bizler için o derece önemlidir. Ucuz ve basit markaların ürünleri ne kadar şık olursa olsun kısa zamanda yıpranacağından bizler tarafından çok tercih edilmez. Kaliteli olan giysiler ise oldukça yüksek fiyatlara satıldığından dolayı ekonomik olarak bizleri zorlamaktadır.

Bayanlar İçin Ucuzluk ve Kalitenin Önemi

Bayanlar erkeklere göre giyime daha fazla önem vermektedir. Erkekler giyimini sadece karşı cinsin ilgisine göre belirlerken, biz bayanlar ise hem karşı cinsin beğenisi hem de hem cinslerimiz arasında en iyi giyime sahip olma amacına göre giyimimizi belirleriz. Bayanların çevrelerinde ekonomik durumu kendilerinden iyi olan kişiler ile giyim konusunda yarışabilmeleri için kaliteli giysileri ucuza almaları hayati önem taşımaktadır. Bunu başarabilmenin ise basit ama işe yarayan bazı tüyoları bulunmaktadır. Şimdi sizler için kaliteli giysileri ucuz fiyatlara alabilmenizi sağlayacak birkaç tüyo vereceğim.

Bayanlar İçin Ucuz ve Kaliteli Alışveriş Tüyoları

  • İhtiyacınız olan giysileri önceden belirlemelisiniz.
  • Yeni sezon ürünlerinden ziyade sezon sonu ürünlerini takip etmelisiniz. Mesela sezon başında 300 TL civarı olan bir kaban, sezon sonunda büyük markaların yaptığı indirimler ile 150 TL civarına satılabilmektedir.
  • Beğendiğiniz ürünü hemen satın almamalısınız. Ürünün kodunu bir şekilde alıp internet ortamından araştırma yaparak fiyat karşılaştırması yapmalısınız. Bazı zamanlar internet üzerinden alışveriş yapılan sitelerin kendi kampanyaları olur ve bu kampanyalarda ürünler indirimli fiyatlara satılır. Bu kampanyalar da mağazada 300 TL fiyatı bulunan bir ürünü 200 TL civarında satın alabilmeniz mümkündür.
  • Aynı markanın farklı mağazalarına göz atmalısınız. Aynı markanın bir mağazasında daha satılmayan ürün, bir başka mağazada tek kalmış olabilmektedir. Tek kalan ürünlerde mağaza içi indirim yapılabilmektedir. Şansınıza sizin bedeninizi bulmanız halinde aynı ürünü daha ucuza alabilirsiniz.
  • Outlet mağazalara öncelik vermeyi denemelisiniz. Markaların outlet mağazalarında aynı kalitede olan ürünleri daha ucuza almanız mümkündür.
İlginizi Çekebilir :   Seni en iyi anlatan stil hangisi?

Umarım bu tüyolar işinize yarar. Şık ve kaliteli giyinmek her bayanın hakkıdır. Bu sebeple ekonomik gücünüz yetmiyorsa  kaliteli ve şık giyinmek için verdiğimiz tüyolardan faydalanmalısınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı