GüzellikMakyaj

İyi iş: oryantal makyaj

0

Badem şeklindeki göz kesimi için hangi tekniği seçmelisiniz ve oryantal bir güzellik olmanıza yardımcı olacak püf noktaları nelerdir? Kazakistan’da THE ONE Beauty Award 2019’un sahibi makyaj sanatçısı Robert Aldiyarov en çok sorulan soruları yanıtlıyor.

Doğu göz kapağına hangi okları çizmek daha iyidir?

Göz kapağı hafif eğimli ve net bir kontura sahip değilse, çizgiler mümkün olduğu kadar uzun, alın kenarına yakın olmalı, yuvarlak eksen olmamalıdır. Sallanan göz kapağı genellikle kirpiklerin çevresine asılır ve hüzünlü ve yorgun bir görünüm yaratır – bunu telafi etmek için oku şakaklara doğru çekin, bu da gözlerin dış köşelerini görsel olarak kaldırmaya yardımcı olacaktır.

En önemlisi – hafif sarkık bir göz kapağınız olsa bile, net ve eşit bir çizgiyi koruyacak uzun ömürlü yoğun renkli bir ürün. Gözler için THE ONE kalıcı kalem astarını seviyorum.

Oklar, gözleri görsel olarak uzatmak ve büyütmek, dış köşeleri kaldırmak için mükemmel bir çözümdür.

Doğuya özgü göz makyajının temel kuralları nelerdir?

Bu tür makyajın temel amacı gözleri görsel olarak açmak, büyütmek ve asla küçültmemektir. Oryantal makyaj için pek çok güzellik sırrı uygun değildir, çünkü gözün özelliklerini hesaba katmazlar: Üst göz kapağının kırışıklıkları neredeyse görünmez olabilir, ancak iç köşe tam tersine ağır görünebilir.

Hareketli bir göz kapağı için, gündüz makyajında ​​düz veya hacimli bir göz kapağında görsel olarak derinlik yaratacak mat veya hafif parıltılı göz farı seçin . Akşam için klasik teknik, gözün iç köşesine yakın en açık renk ve dış köşeye yakın en koyu renk olduğunda herkes için uygun değildir. Her zaman harika bir seçim, dumanlı dondurmadır. Renk geçişi yatay değil dikey olmalıdır: kirpiklerin kenarındaki gölge en doludur ve yavaş yavaş kaşlara doğru solar.

Açık kahverengi dumanlı, etkileyici ve aynı zamanda hassas makyaj için mükemmel bir seçimdir.

 

Doğulu kızlar kaşlarını nasıl şekillendiriyor?

Kaşlarınız yumuşak bir şekle ve aşağı doğru uzayan ince tüylere sahipse, rimeliniz kalınlık ve grafik katmaya yardımcı olacak bir kaş kalemi ve her bir saça hacim katacak ve istenilen yönde sabitleyecek bir kaş maskarasıdır. Modada düz bir şekildir, görsel olarak yüzün daha genç ve hoş görünmesini sağlar.

 

Kirpik maskara nasıl seçilir?

Sağlıklı bir göz kapağını düzeltmenin ana yolu – çok sayıda hacimli kirpik ve maskaradan korkmayın. Sahte kirpik etkisi ile THE ONE Lash Extension, maskara kirpiklerini % 65 oranında uzatır ve tabii ki sarkık göz kapağında iz bırakacak kadar dayanıklıdır.

 

Göz kapaklarında bir ışıltı ve aynı zamanda etkileyici bir görünüm istiyorsanız – hacimli uzun kirpikler mükemmel bir katkı olacaktır.  

Oryantal makyajda şekillendirmeye mi ihtiyacınız var?

Yumuşak yüz hatlarınız varsa, bunların gelişimini heykelsi ürünlerle vurgulayabilirsiniz ve bunu yapmak önemlidir. Ağır şekillendirme artık önemli değil, günlük bir damla THE ONE IlluSkin sıvı fosforlu kalemden memnun kalabilirsiniz . Elmacık kemiklerinin çıkıntılı bölgelerine, kaş altlarına, burun köprüsüne ve çeneye uygulayın.

 

Vakıf nasıl seçilir?

Oryantal kızlar tamamen görünmez bir örtüyü ve mükemmel bir cilt tonu dengesini severler. Sıcak bir cilt tonunuz varsa, fondötenin altta yatan tonuna dikkat edin. Kesinlikle sarımsı veya nötr olmalı ama pembe veya zeytin renginden kaçınmalısınız, yüzünüze yorgun bir görünüm verebilir.

Ben bölünmesi gibi TEK Sonsuz Sync SPF 30 adaptif vakıf ve TEK Illuskin Aquaboost alt tonları içine nemlendirici vakıf: kolayca mükemmel sesi seçebilmesi.

 

cicekkadin

Bir profesyonel olarak yapın: Galina Ilyina ile en iyi makyaj hileleri

Previous article

Yeni cilt bakımı araçlarıyla 2 cankurtaran

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Güzellik