Teknoloji

Geleceğin perakendeciliği, yerel bir işletme için bir depozitodur!

0

39 farklı ülkedeki uygulamalardan seçilen Shopi, perakende şirketleri için bulut tabanlı mobil çözümler sunan bir yazılım hizmetleri girişimidir.

Geleceğin perakendeciliği, yerel bir işletme için bir depozitodur!

Shopi, bu çözümlerle perakende mağazalarda mağaza içi müşteri hizmetlerinin verimliliğini ve kalitesini artırmaya yardımcı oluyor. Yapay zeka çözümleriyle müşteri bağlantılarını ve satışlarını artırmak amacıyla Yosh.AI ikinci olurken, onu AI-Native tahmine dayalı analitik bir çözüm sunarak makine öğrenimi sunan B2Metric izledi.

Mediamarktsaturn, Perakende Grup Operasyonları İcra Kurulu Üyesi ve MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal & Gökül’ün MediaMarkt Startup Challenge, Türkiye başta olmak üzere tüm perakende sektörünün geleceği için girişimcilere çözümler sunuyor ve geleceğin gururunu yaşıyoruz. Bu yıl 92’si yurt dışından olmak üzere 152 başvuru aldık. “Bu uygulamalar arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin dünyadaki en girişimci ve desteklenen ülkelerden biri olmasından memnuniyet duyuyoruz.”

Avrupa’nın bir numaralı e-perakendecisi olan MediaMarkt, MediaMark Startup Challenge ile girişimcilerin fikirlerini gerçekleştirmede önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Perakende sektörünün geleceğine önemli katkı sağlayacak rekabete talep her yıl artarken, MediaMarkt Startup Challenge için bu yıl Amerika dahil 39 farklı ülkeden 152 başvuru yapıldı.

22 Ekim eleme turu ve 11 farklı proje için Challenge Day finallerinin ardından Türkiye’deki 152 Total MediaMarkt Venture Projesini tamamlayın; Mehru Aygül Girişimcilik Vakfı İcra Direktörü, Dijital Dönüşüm Direktörü Hürriyet Şebnem Sezen Çomoğlu, MediaMarktSaturn N3XT COO’su Sonya Moosburger, Google Apps, Games and Startup Sensor Kutlug, Kaant Akinatark MediaMarık Media İcra Direktörü de uzman jüri önünde sunum yaptı.

Mağazayı ilk terk eden Türkiye oldu

Perakendenin geleceği için önemli çözümler ve fırsatlar yaratan projeler arasından Shopi, perakendecilere bulut tabanlı mobil çözümler sunan ve mağazalarda üretkenliği ve müşteri deneyimini artırmaya yardımcı olan Shopi seçildi. Sipariş Yönetim Sistemi (OMS) platformuna sahip çok kanallı perakende mağazası bir Türk girişimidir.

MediaMarkt Startup Challenge 20’nin galibi Shopi, Almanya’nın Münih kentindeki Retailtech Hub programına katılacak; Girişimciler için kurumsal ortaklıklar tarafından sunulan hızlandırma programına uyum, Silikon Vadisi’nin en aktif yatırımcılarından biri olan Tak ve Çalıştır girişim ağına katılmanızı sağlayacaktır.

Polonya’ya katılan ve ikinci sırada yer alan Yosh.AI, yapay zeka çözümleriyle müşteri ilişkilerini ve satışları artırmayı amaçlayan yapay zeka destekli metin ve ses asistanlarıyla işletmeler ve kullanıcılar arasındaki etkileşimleri otomatikleştirmeyi hedefliyor. Üçüncüsü, Türkiye’den b2metrik tren yolculuklarına katılım ve şirketin müşterileri, makine öğrenimi önerileri sunarak Pay-Native optimizasyon sorununun bir değerlendirmesine dayanan fiyatlandırma ve analitik çözümler.

Mediamarktsaturn, Perakende Grup Operasyonları Yönetim Kurulu Üyesi ve MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal I Gökil: “Her yıl geleneksel olarak girişimcilerin Türkiye başta olmak üzere tüm perakende sektörünün geleceği için çözümler bulduğu MediaMarkt Startup Challenge’a ev sahipliği yapıyoruz. Geçen yıl MediaMarkt Startup Challenge, 92’si yurt dışından 152 başvuru ile Akdeniz ülkeleri başta olmak üzere Avrupa kıtasından 39 farklı ülkeden başvurularla geldi … Bu başvurular arasında ABD, dünyanın en girişimci ve desteklenen ülkesi. Ülkelerden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. ”

Ben Gökyıld “MediaMarkt. Bugün gurur duymak için burada çözdüğümüz bir diğer konu, çünkü Türkiye’nin konumu girişimcilerimize geleceğe yön veriyor. MediaMarkt olarak geçmişte kazananlarla ortaklık kurduk ve bazı projeler için hazırlanıyoruz. Diğer bir deyişle, yarışmamızın kazananları sadece ödül beklemekle kalmıyor, aynı zamanda bu projelerin uygulanmasını etkilemek için fırsatlar da bekliyor. Buna bakarsanız, ülkemizde geleceğe yönelik perakende projelerinin ortaya çıkması ülkemiz için önemli bir olaydır. Bu bağlamda başarılı girişimcilerimiz de dahil olmak üzere tüm katılımcılarımızı tebrik ediyorum. “

Xiaomi kablosuz kulaklık çok satıyor

Previous article

İzmir En İyi Psikolog

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Teknoloji