Fötr Şapka Kombinleri

0
735
b28c32b83b5aba3c30ecb366756f0180
Fötr şapkalar, piyasaya çıktığından bu yana modasını hiç yitirmedi. Bu kadar trend olan fötr şapkanın şıklığı ve asilliği temsil ettiği de yadsınamaz. Önemli olan tek şey ise fötr şapka modeliyle doğru saç modelini kullanmak ve kıyafet seçiminizi uyarlamanızdır.
Fötr şapkaları en iyi kombinleyen saç modelleri arasında öncelikle Fransız modeli saçlar gelir. Fötr şapkanızı düz fön saçlarınızla da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bununla birlikte dağınık topuz ve su dalgası olan saç modelleri ile de şık bir kombin yapabilirsiniz. Ense altından yapılan topuz modelleri ile fötr şapkanın uyumu ise tartışılmasızdır.
Ayrıca fötr şapkaları dantelli elbiseler ile veya jean kombinler ile uyum içerisinde sergileyebilirsiniz. Klasik dantelli bir elbisenizi siyah veya bej renkte olan bir fötr şapka ile çok farklı şekilde hareketlendirebilirsiniz. Uzun siyah elbiselerde siyah veya kahverengi fötr şapkalar kullanılabilirken boyfriend jean ile kazak ve gömlek kombinlerinde siyah, lacivert, taba ve gri renkte fötr şapkalar en doğru seçimdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.