Foto GaleriModa

Kırmızı Gelin Çiçeği Modelleri

0
Kırmızı gelin çiçeği modelleri,  gelinliğin tamamlayıcısı olan gelin çiçekleri arasında en çok tercih edilen çiçeklerdendir. Organizasyonda çiçekler çok önemli bir yerde konumlanırken farklı çeşitteki çiçekler daha çok ilgi görmektedir. Yapma çiçekler, canlı aranjman çiçekler ve keçeden yapılan çiçekler en başta sunulan alternatiflerdir.
Kırmızı gelin çiçeği modelleri, aranjman yapılarak gelinin düğün temasına ve gelinliğine uyumlu şekilde farklı çiçeklerle de kombinlenmektedir. Kırmızı renkteki aranjmanların en popüler çeşit olmasından dolayı başta kırmızı güller, kırmızı karanfiller, kırmızı gerberalar, kırmızı laleler ve kırmızı karanfiller rağbet görmektedir. Gelin çiçeği buketinin kırmızı özelliğine eşlik etmek amacıyla farklı renkte tüller, beyaz ve gümüş renkteki kurdeleler bir bağ haline gelmesinde de yardımcı olmaktadır.

Kırmızı gelin çiçeği modelleri, canlı çiçeklerden olduğunda farklı bir hava sunarken yapay çiçeklerle yapıldığında da farklı seçenekleri beraberinde getirmektedir. Canlı çiçeklerle kırmızı renkteki çiçek türleri kısıtlı olunca yapay çiçeklerle daha geniş bir alternatif sağlanmaktadır. Kırmızılardan oluşan gelin çiçeği buketine pullar, simler ve boncuklar eşlik edebilir. Her gelinlik modeliyle birebir uyum sağlayabilen, modası asla geçmeyen ve çok şık olan kırmızı çiçekler, romantizmi ve aşkı da temsil eden güçlü bir sembol haline gelmiştir.

cicekkadin

0-6 Yaş Çocuklarında Pamukçuk ve Ağız Yaraları

Previous article

Krem şantili mozaik pasta

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Foto Galeri