Elbise ModelleriFoto GaleriModa

2018 Yaz Kombinleri

0
2018-Sokak-Modasi-ilkbahar-Yaz-Topuklu-Ayakkabi-Kombin-onerileri-728x410

Yaz aylarında ne giyeceğim diye düşünenlere 2018 yaz kombinleri ile kolaylık sunuyoruz. İsterseniz direkt olarak vücut tipinizi düşünerek, sunulmuş olan bu öneriler arasından sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Şortlar, elbiseler, etekler ve pek çok kıyafet seçeneği ile sizin için uygun olan kombini yapmanız zorlaşabilir. Önermiş olduğumuz seçimler sayesinde, yaz aylarında istediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz.

Midi Boy Etekler

Zarif şıklık, tam manasıyla midi boy etekler ile yakalanıyor. Gün içinde rahat edeceğiniz ve olduğunuzdan uzun gözükeceğiniz midi boy etekler seçebilirsiniz. Renk seçiminizin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Seçiminizi kırmızı, sarı gibi canlı renklerden yana kullanın. Bu renkler ile yaptığınız midi boy etek kombinleri hem gece hem de gündüz için tercih edilebilir. Eğer eteğiniz desenli ya da çok renkli ise üstünüze giymiş olduğunuz tişörtün desensiz olmasına dikkat edin. Sade bir şıklık yakalamak adına ayakkabı seçiminizin de babet ya da spor ayakkabı olması mümkün. Bu öneriler dahilinde, midi boy etek kombininizi yapabilirsiniz.

Kısa Elbiseler

Yazın kısa elbiselerin en çok tercih edilen elbise seçenekleri arasında yer aldığını biliyorsunuz. Kadınların üzerinde sık sık görmeye alışık olduğunuz bu etekler ile harika kombinler yapabilirsiniz. Kombin önerileri bu elbiseler ile genellikle açık ayakkabılardan oluşuyor. Kısa elbiselerin altına tercih ettiğiniz çiçek desenli ya da geometrik desenli ayakkabılar harika bir kombin oluşturmanızı sağlayabilir. Kısa elbise kombinleri için bunun dışında kullanabileceğiniz renk renk aksesualar olacak. Baktığınızda küpe ve bilekliklerin elbisenize uygun olanını seçebilirsiniz.

Pantolon Kombinleri

Kumaş ya da koy fark etmeden, bol paça olan kombinlerinizi yaz için değerlendirebilirsiniz. Sunulmuş olan kombin seçenekleri içinde genellikle mavi kotlar ve beyaz tişörtler yer alıyor. Sizin vücudunuza uygun olması halinde, direkt olarak bu kombinleri tercih ederek, seçiminizi yapabilirsiniz. Pantolonların dar paça olanları için ise sade tişörtler ya da baskılı tişörtler tercih edebilir. Spor ayakkabılar ve babetler kotlar için en doğru ayakkabı seçimi olacak. Yaz modası adı altında sunulmuş olan önerileri dikkate alarak şık olabilirsiniz.

cicekkadin

Sizin İçin Seçilmiş Uzun Elbise Modelleri

Previous article

Hint Yağının Cilde Faydası

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir