• DOLAR
  6,1162
  % -0,76
 • EURO
  7,2029
  % -0,73
 • ALTIN
  236,1417
  % -0,02
 • BIST
  99.615,29
  % 0,33
Ev Yapımı Bitkisel Cilt Bakımı Önerileri

Ev Yapımı Bitkisel Cilt Bakımı Önerileri

Günümüzde birçok kişi Ev Yapımı Bitkisel Cilt Bakımı Önerileri hakkında araştırmalar yaparak bu işlemleri kendi başlarına yapmaktadırlar. Birçok güzellik merkezi olmasına rağmen bu tekniklerin çoğunu evlerinde tek başlarına da yapabileceklerini bilen insanlar özellikle çok yüksek maliyetli işlemlerden de kurtulmanın keyfini yaşamaktadırlar. Bu alanda yapılacak olan birçok farklı kür bulunmaktadır ve bunların çoğu son derece kolay […]

Günümüzde birçok kişi Ev Yapımı Bitkisel Cilt Bakımı Önerileri hakkında araştırmalar yaparak bu işlemleri kendi başlarına yapmaktadırlar. Birçok güzellik merkezi olmasına rağmen bu tekniklerin çoğunu evlerinde tek başlarına da yapabileceklerini bilen insanlar özellikle çok yüksek maliyetli işlemlerden de kurtulmanın keyfini yaşamaktadırlar. Bu alanda yapılacak olan birçok farklı kür bulunmaktadır ve bunların çoğu son derece kolay bir şekilde temin edilen ürünler ile yapılmaktadır. Bilindiği gibi birçok cilt bakımı ürünü de doğal bitkileriden üretilmektedir.

Bu bitkiler hakkında bilgileri olan kişiler kısa bir araştırma ile bu kürleri evlerinde oluşturup kullanabilmektedirler. Cilt bakımı genellikle bayanların çok önem verdikleri ve ilerleyen yaşlarda daha genç bir cilde sahip olmak amacı ile kullandıkları işlemlerdir. Kimi zaman çok yüksek maliyetlerine rağmen güzellik merkezlerinde zaman geçiren ve burada yer alan uzmanlardan yadım alan bayanlar kimi zaman cilt güzelliği uğrauna bıçak altına yatmaktan kaçınmamaktadırlar.

 

cilt bakımı - Ev Yapımı Bitkisel Cilt Bakımı Önerileri

 

Ev Yapımı Kürler İle Gelen Güzellik

Ancak tüm bunlar gerek kalmadan sadece birkaç dakika içinde hazırlanabilen birçok farklı krem veya kür ile güzel ve parlak bir cilde sahip olmak mümkündür. Bu konuda yapılan karışımlar genellikle gerginleştirici, soyucu, nemlendirici, sıkılaştırıcı, uyarıcı, arındırıcı veya yenileyici maskeler olarak sınıflandırılmaktadır. Bunların çoğunda aynı malzemeler kullanılsa bile aralarındaki en önemli farklar genellikle aynı malzemelerin farklı karışımlar ve farklı oranlarda kullanılmasıdır.

Cilt bakımı maskelerinde en çok kullanılmakta olan malzemeler bal, mum, badem veya yulaf gibi kolay temin edilen mazlemelerdir. Bu malzemeler her amaç için farklı bir şekilde karıştırılmakta ve doğru oranlarda kullanıldığı takdirde mutlaka zaman içinde cilt üzerinde çok ciddi değişimlere neden olmaktadır. Her bayanın sahip olmak isteyeceği bakımlı ve özel bir cilt için son derece kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanabilen bu kürler özellikle bayanların kolay uygulayabildikleri ve kısa zaman içinde istedikleri sonuçları alabildikleri kürlerdir.
Çok yüksek paralar ödenip gidilen güzellik merkezleri de bu tarz işlemler kullandıkları için uzmanlar genellikle bu kürleri tek başlarına yapmalarını önermektedirler. Bu da ev yapımı bitkisel ürünlerin herkes tarafından kullanılaiblmesine olanak tanımaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Balıklar, 25 Eylül saat 05:52 Koç burcunda oluşacak Dolunay, kendi kazancımız ile başkalarından beklentilerimiz arasındaki dengenin sağlanması mecburiyetidir. İhtiyaçlarımız ve yapmak istediklerimiz bugün fazladan para gerektirebilir veya biz farkında olmadan harcamalar yapabiliriz. Bir kredi işimiz olabilir. Bunun gerçekleşmesini olumlu karşılarız. Oysaki astarı yüzünden pahalıya mal olabilir. İyi düşünmek lazım. Dolunay, hesap kitap yapılmadan atılacak adımların hatalı olabileceğini vurguluyor, bizi uyarıyor. Henüz vakti değil, bekle diyor.

Sözgelimi bu anlamda 9 Ekim Terazi Yeniayı etkili olabilir. Eğer bir şeyler size göre yolunda gitmiyorsa, sabırlı olunuz. Bu Dolunayda benim tavsiyem, dar bakış açısıyla meselelere bakmayınız. Ayrıca amacınız varsa, pes etmeyiniz. Onun bunun hatırı için, kendi isteklerinizden vazgeçmeyiniz. Sadece yarar-zarar hesabını yapınız, bu kafidir. Uygunsa, doğruysa, bir sakıncası, zorluğu olmayacaksa kendi kendinizi de engellemeyiniz. Büyük yatırımlar, borçlar, büyük sözler zamanı değildir. Bunların yükü ağır olur mu, olmaz mı bakmak gerekir. Birileri iyi niyetinizi kullanmasın. Yardımcı olacağım diye, kendinizi zor duruma sokmayınız olur mu? Bu iyilik değil, sonrasında külfet olur size.

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı