Güzellik

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Parfüm Modelleri

0

Özellikle kadınların en çok tercih ettiği parfümler farklı tarzlara göre değişebilir. Farklı kokulara sahip olan parfümler özellikle kalıcı etkisi nedeniyle bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bayanlar için parfüm seçimi oldukça önemlidir. Özellikle tarza uygun şekilde yapılacak olan tercihler bulunduğunuz her ortamda kokunuz ile fark edinmenizi sağlayabilir. Bayanlar tarafından sık tercih edilmekte olan parfüm seçenekleri arasında özellikle aşağıda yer alan 10 parfüm düşünülebilir.

  • Chanel No 5

Geçmişten günümüze kadar özellikle tercih edilen parfüm seçenekleri arasında kadınların favori parfümü olarak Chanel No 5 yer almaktadır. Bulunduğunuz her ortamda özellikle kokunuz ile fark edilmenizi sağlayabilecek parfüm seçeneklerinden biridir.

  • Shalimar By Guerlain

Gül, vanilya ve yasemin kokularının harmanlanması ile birlikte hazırlanmış olan parfüm özellikle etkileyici kokusu nedeniyle tercih edilmektedir.

  • Poison By Christian Dior

Kişniş ve Sümbül kullanılarak hazırlanmış olan parfüm özellikle baharatlı kokuları sevenler için tercih edilebilecek seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı kokusuyla dikkat çekmekte olan parfüm kadınlar tarafından tercih edilen parfümler arasında oldukça popülerdir.

  • L’air Du Temps By Nina Ricci

Muhteşem kokusuyla sandal ağacı, gül ve misk karışımı olan parfüm özellikle bayanların tercih ettiği parfümler arasında yer almaktadır. Oldukça popüler olmasının yanı sıra ünlü isimler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

  • Classique By Jean Paul Gaultier

Portakal çiçeği, orkide, armut ve gül karışımı olarak hazırlanmış olan parfüm özel şişesiyle son derece dikkat çekmektedir. Etkileyici kokusu özellikle kadınlar tarafından tercih edilen parfümler arasında yoğun ilgi görmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda son derece kalıcı bir kokuya sahiptir.

  • Coco Mademoiselle By Chanel

Mandalina, gül, vanilya ve yasemin kokuları bir araya getirilmesiyle hazırlanmış olan parfüm 2001 yılında satışa sunulmuştur. Oldukça zarif bir kokuya sahiptir. Bu nedenle ünlüler tarafından da tercih edilmektedir.

  • Opium By Yves Saint Laurent

Aşk temalı olarak hazırlanmış olan parke etkileyici kokusuyla bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

  • Youth-Dew

Sıklıkla tercih edilen parfümler arasında yer almaktadır.

  • Eau Dynamisante By Claris

Portakal, limon ve biberiye karışımı olarak hazırlanmıştır.

  • Calvin Klein Euphoria

Siyah orkide, nar ve maun ağacı kokularından hazırlamaktadır. Farklı kokusuyla popüler kadın parfümleri arasında yer almaktadır.

Ev Yapımı Bitkisel Cilt Bakımı Önerileri

Previous article

Chia Tohumu Zayıflatır Mı?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More in Güzellik