Güzellik

Yeni cilt bakımı araçlarıyla 2 cankurtaran

0
Yeni cilt bakımı araçlarıyla 3 cankurtaran

Evde spa bakımı her zamankinden daha alakalı: doğru ürünler ve araçlar, iyi bir salon atmosferi yaratmaya yardımcı olacak. Kullanımı kolay ve kullanışlıdır ve sonuç için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Günlük rutininize ve masaj aksesuarlarınıza ürün eklememeniz için üç neden bulduk.

Lifehack # 1: Kozmetik nasıl daha ekonomik kullanılır?
Favori deri ürünlerimizi boşa harcamak istemiyoruz (kendi başlarına çok pahalıdırlar). Ve burada arenada yeni aksesuarlar ortaya çıkıyor! Krema için bir kaşık ,kavanozdangerekli miktarda çıkarılmasınayardımcı olacak ve bir krem dağıtım fırçası , tek bir alan bırakmadan eşit derecede ince bir tabaka halinde çekilmesine yardımcı olacaktır. Kışın cilt soyulmasına elveda!

Lifehack # 2: Alışkın olduğunuz bakımın etkisini nasıl artırabilirsiniz
Cilt bakımında başarının anahtarı yalnızca kaliteli ürünler değil, aynı zamanda bunların doğru şekilde uygulanmasıdır. Uygulamalar ve masaj aksesuarları, ayna karşısında geçirdiğiniz değerli dakikalardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur – sizi gerçek bir cilt bakım uzmanına dönüştürürler. Örneğin,bir göz masajı ile göz kapakları için bir krem uygulamak çok uygundur – aynı zamanda mikro dolaşımı uyarır, soğur, şişkinliği giderir.

İyi iş: oryantal makyaj

Previous article

Her gün 3 kolay makyaj

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Güzellik