• DOLAR
  6,1162
  % -0,76
 • EURO
  7,2029
  % -0,73
 • ALTIN
  236,1417
  % -0,02
 • BIST
  99.615,29
  % 0,33
Yaş Maya İle Gelen Doğal Güzellik

Yaş Maya İle Gelen Doğal Güzellik

Kırışıklıklarınızdan Yaş Maya İle Kurtulun Maya maskesi ile, yeni oluşmaya başlayan kırışıklarınızı öteleyebilirsiniz, oluşmuş olan kırışıklarınızı ise hafifletebilirsiniz..Mayanın mucizevi etkisinden habersiz olan hemcinsleriniz yer çekimine yenik düşüp sür’atle kırışırken , siz bu süreci oldukça yavaşlatabilirsiniz. Nasıl mı? Mayanın içinde demir, krom, magnezyum, selenyum, çinko, fosfor, b grubu vitaminler ve protein bulunur. Maya cilde uygulandığında mayanın […]

Kırışıklıklarınızdan Yaş Maya İle Kurtulun

Maya maskesi ile, yeni oluşmaya başlayan kırışıklarınızı öteleyebilirsiniz, oluşmuş olan kırışıklarınızı ise hafifletebilirsiniz..Mayanın mucizevi etkisinden habersiz olan hemcinsleriniz yer çekimine yenik düşüp sür’atle kırışırken , siz bu süreci oldukça yavaşlatabilirsiniz.

Nasıl mı?

Mayanın içinde demir, krom, magnezyum, selenyum, çinko, fosfor, b grubu vitaminler ve protein bulunur. Maya cilde uygulandığında mayanın içersinde bulunan yüksek miktardaki protein cildin hasar gören dokusunu yeniler ve onarır. Hücre yenileyici özelliği ile cilde gerginlik verir, besler ve güzelleştirir.. Mayanın ihtiva ettiği potasyum, cilt dokusunda çeşitli sebeplerle biriken toksinleri atılımını sağlayarak cildinize nefes aldırır. Mayayı besin olarak tükettiğinizde ise bağışıklık sistemini güçlendirir. Mideye iyi gelir ve mideden kaynaklanan cilt sorunlarını tedavi eder. İçerisindeki b vitaminleri sayesinde cildin yağ dengesini korur, akne ve sivilce oluşumunu önler. Maya cilde hem içerden hem dışardan, dolaylı veya doğrudan birçok fayda sağlar. Maya maskesi cilde uygulandığı anda gözle görülür bir etki oluşur. Cildiniz aydınlanır, güzelleşir ve gerginleşir.

Maya Maskesi nasıl Yapılır

Yarım paket yaş maya, 1-2 damla süt ve bir damla bal ile eritilerek kek kıvamında bir karışım elde edilir. Gece yatmadan evvel cildinizi temizledikten sonra bu karışım bekletmeden ve gözlere temas ettirilmeden, yumuşak bir fırça veya parmaklarla yüzün her tarafına dağıtılır. Bekleme esnasında yüzde kaşınma ve gerilme olması gayet normaldir. Bunun sebebi cildinizin sıkılaşmaya başlamasıdır. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra cilt ılık suyla yıkanıp durulanır. (On dakikadan fazla bekletmeyiniz)
İlk kullanımda biraz kızarıklık ve kaşıntı olur ama sonraki kullanımlarda cilt buna alışır.
Kırışık miktarına ve cilt tipine göre, 30- 40 yaş arası bayanların haftada bir kez, 25 – 30 yaş arası bayanların ayda bir kez yapması yeterlidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Balıklar, 25 Eylül saat 05:52 Koç burcunda oluşacak Dolunay, kendi kazancımız ile başkalarından beklentilerimiz arasındaki dengenin sağlanması mecburiyetidir. İhtiyaçlarımız ve yapmak istediklerimiz bugün fazladan para gerektirebilir veya biz farkında olmadan harcamalar yapabiliriz. Bir kredi işimiz olabilir. Bunun gerçekleşmesini olumlu karşılarız. Oysaki astarı yüzünden pahalıya mal olabilir. İyi düşünmek lazım. Dolunay, hesap kitap yapılmadan atılacak adımların hatalı olabileceğini vurguluyor, bizi uyarıyor. Henüz vakti değil, bekle diyor.

Sözgelimi bu anlamda 9 Ekim Terazi Yeniayı etkili olabilir. Eğer bir şeyler size göre yolunda gitmiyorsa, sabırlı olunuz. Bu Dolunayda benim tavsiyem, dar bakış açısıyla meselelere bakmayınız. Ayrıca amacınız varsa, pes etmeyiniz. Onun bunun hatırı için, kendi isteklerinizden vazgeçmeyiniz. Sadece yarar-zarar hesabını yapınız, bu kafidir. Uygunsa, doğruysa, bir sakıncası, zorluğu olmayacaksa kendi kendinizi de engellemeyiniz. Büyük yatırımlar, borçlar, büyük sözler zamanı değildir. Bunların yükü ağır olur mu, olmaz mı bakmak gerekir. Birileri iyi niyetinizi kullanmasın. Yardımcı olacağım diye, kendinizi zor duruma sokmayınız olur mu? Bu iyilik değil, sonrasında külfet olur size.

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı