Trendler

Laptop Çantası ve iPad Kılıfı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

0

Laptop ve iPad’leriniz için doğru kılıfı bulmak hem taşıma hem de onları muhafaza etme açısından önemlidir. Yüksek miktarlar ödeyerek aldığınız elektronik aletlerin uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka kaliteli bir çanta veya kılıf edinmelisiniz. Ekranlarınızda çizik, kırık ve oyuk gibi hasarların oluşmaması için özel bir korumaya sahip Pop Corner distribütörlüğünde sunulan çanta ve kılıf tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

 
wouf

Kullandığınız teknolojik aletlerin modeline ve boyutlarına uygun bir çanta seçmek, daha güvenli taşımayı sağlar. Taşınma sırasında darbelere maruz kalmaması ve hasar almaması için doğru çantayı seçmelisiniz. Alacağınız kılıflar laptop’unuzu iyice kavramalıdır. Eğer daha büyük bir çantayı tercih ederseniz taşıma sırasında hareket eden laptop hasar görebilir. İhtiyaçlarınızı karşılayan Wouf marka laptop kılıfı ve iPad kılıfları Pop Corner distribütörlüğünde size uygun olan seçenekleriyle güvenli taşımayı mümkün kılar.

İster çanta tercih edin isterseniz de laptop koruma kılıfı ve iPad kılıfları, taşıma sırasında sıkıntı yaşamamak için mutlaka fermuarı olan bir modeli tercih etmelisiniz. Yağmurlu havalarda veya çok fazla suyun bulunduğu alanlarda her ihtimale karşı suya dayanıklı bulunan ve 5mm köpük koruması olan Wouf marka bir kılıf satın alabilirsiniz.

Laptop Kılıfı ve iPad Kılıfı Hangi Modellere Uygundur?

Markasına ve modeline göre değişen laptopların ve iPad’lerin boyutları da bu doğrultuda değişiklik gösterir. Sahip olduğunuz laptoplar ve iPad’lere en uygun kılıf ve çantalara Pop Corner-Wouf işbirliğiyle ulaşabilirsiniz. Ergonomik yapıları ile rahat taşımayı sağlayan laptop sırt çantası çeşitleri konforundan taviz vermek istemeyenlerin seçebileceği modeller arasında yerini alır.

Wouf laptop kılıfları, 13 inç ve 15 inç olarak farklı iki model seçeneği sunar. 13 inç modeller, 32,5*22,7* 1,8 cm ölçülerine sahiptir. 15,6 inç laptop kılıfı ise 35,8* 24,6* 1,65 cm boyutlarıyla diz üstü bilgisayarlarınıza uyum sağlar.

iPad kılıfları ve iPad mini kılıfları olarak seçenek sunan Wouf koruyucular, iPad, iPad Pro 10,5” / iPad Pro 11”, 25 x 17,85 x 0,7 cm veya iPad Air/iPad Air 2 boyutuna kadar tüm iPad modellerine uygundur.

Tasarım Açısından Hangi Seçenekler Bulunur?

Kadın ve erkeklerin tarzlarına eşlik eden birbirinden şık laptop kılıfı ve iPad kılıfları, yüksek çözünürlüğe sahip baskı teknikleriyle kombinlerinize de hareket katar. Farklı bölmeler içeren modeller kart, cüzdan ve telefon gibi önemli eşyaları da konforla taşımanıza yardımcı olur. Hem taşıma kılıfı hem de günlük hayatta çanta olarak kullanabileceğiniz şık tasarımlar ortamda dikkatleri üzerinize çevirir.

Göz alıcı tasarımlar ve yaratıcı modellerle doğanın bütün güzelliklerini taşıyabileceğiniz Wouf marka kılıf ve çantalara Pop Corner’dan ulaşabilirsiniz.

 

OTİZM NEDİR ?

Previous article

GEFIRA 250 mg film kaplı tablet, nedir, ne işe yarar, yan etkileri, nasıl kullanılır

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Trendler