Moda

Mekanik Perde Modellerinde Craft Home Dizayn Farkı

0

Özellikle son yıllarda teknolojinin de getirdiği yeniliklerle evimizde montajladığımız hemen hemen her şeyin teknolojik olmasına dikkat eder olduk. Durum böyle olunca akılı ev dediğimiz kavram ortaya çıktı. Teknoloji çağı denen çağda yaşadığımızı düşünürsek aslında bu olanlara akıl erdirmek oldukça mümkün. Pek tabi ışıkların bile teknolojik olduğu şu devirde perdelerimiz neden geri kalsın öyle değil mi?

Son zamanların en gözde ürünlerinden olan mekanik perde de bu teknoloji akımına ayak uydurmaya çalışan ve müşterileri tarafından sıkça tercih edilen bir ürün. Gerek kolay temizlenebilir oluşu gerekse evin içerisine kattığı şık ve modern görünüşü ile ilgi odağı olmuştur. Mekanik perdeyi alırken dikkat etmemiz gereken şey mekanik perdenin uzman kişiler tarafından monte edilmesi ve işlemi gerçekleştiren kişi tarafından kullanımı hakkında gerekli bilgileri almak gerekmektedir.

Mekanik perdeler müşterilerin isteğine göre farklı şekillerde sunulabilir. Bunlardan en çok tercih edilenleri;

l Stor perde

l Jaluzi perde

l Japon perde

l Dikey perde şeklindedir.

Mekanik perdelerin işleyiş biçimlerine göre de iki farklı mekanizmaları vardır. Yaylı ve zincirli sistem olarak adlandırılan bu perdelerden zincirli olanı ergonomik kullanımı ile diğerine göre daha çok tercih edilendir. Zincirli perde yöntemi ile perdenin ulaşamadığınız kısımlarını sürgüleyerek kendi boyunuza getirebilir ve üzerinde herhangi bir kıl, toz ve tüy gibi istenmeyen türden bir pislik varsa temizleyebilirsiniz.

Çeşitli duvar kağıtları ve perde hizmetleriyle son yıllarda müşteriler tarafından takdir edilmiş Başakşehir Perde ile İstanbul üzerinde her nerde olursanız olun sizler için mekanik perde tasarımlarımızla hizmet etmeye hazırız. Çeşitli ürün kategorileriyle hayalinizdekine en yakın tasarımları alanında kendini tanıtmış olan markalarla yaptığımız ortaklaşa çalışmalar ile sizlere sunuyoruz. Yenilikçi tasarımlarımız ile kalıcı ürünleri hizmetinize sunan Craft Home şirketinin bir alt firması olarak görev yapan Başakşehir Perde’ye https://www.crafthomedizayn.com/ üzerinden ulaşabilir, site üzerinde yer alan WhatsApp ve İnstagram iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mekanik perde, normal perde ve duvar kağıtlarını birinci kalite markalarla ve çeşitli renk ve tasarım seçeneğiyle hizmetinize sunuyoruz. Siz de hayallerinizdeki tasarım için bizimle iletişime geçin.

ORELOX 200 mg Film Tablet, nedir, ne işe yarar, yan etkileri, nasıl kullanılır

Previous article

SİGMASPORİN MICRORAL 100 mg/ml oral çözelti

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Moda