• DOLAR
  6,1162
  % -0,76
 • EURO
  7,2029
  % -0,73
 • ALTIN
  236,1417
  % -0,02
 • BIST
  99.615,29
  % 0,33
Acil Durumda El – Vücut – Yüz Bakımı

Acil Durumda El – Vücut – Yüz Bakımı

İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerdeki yoğun iş hayatı içerisinde bakımlı ve güzel bir görünüme kavuşmak zaman yetersizliği sebebiyle oldukça zor olmaktadır. Bu içeriğimizde uzun zaman alan ayrıntılı bakım önerilerinden ziyade daha pratik acil durumlarda uygulanabilen güzellik ve bakım tavsiyelerine yer vereceğiz.   Acil Durum El Bakımı   Kadınların güzel ve bakımlı görünmesi için eller […]

İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerdeki yoğun iş hayatı içerisinde bakımlı ve güzel bir görünüme kavuşmak zaman yetersizliği sebebiyle oldukça zor olmaktadır. Bu içeriğimizde uzun zaman alan ayrıntılı bakım önerilerinden ziyade daha pratik acil durumlarda uygulanabilen güzellik ve bakım tavsiyelerine yer vereceğiz.

 

Acil Durum El Bakımı

 

Kadınların güzel ve bakımlı görünmesi için eller büyük önem arz etmektedir. El bakımı için manikür yaptırmak zaman alan zahmetli bir işlemdir. Bu sebeple manikür yerine acil durumlarda daha pratik bir yöntem tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken işlem uçları çıkmış olan ve manikürsüz tırnaklarınıza ilk olarak oje sürüp ardından kurumasını beklemeye gerek duymadan tırnaklarınızın uç kısmını kesmektir. Bu sayede ojeniz kururken tırnaklarınızı da keserek bakım uygulamış olursunuz. Uzun ama bakımsız tırnaklar yerine kısa ve ojeli tırnaklar daha güzel bir görünüm sağlamaktadır.

 

Acil Durum Vücut Bakımı

 

Acil bir şekilde görüşmeye gitmeniz veya iş yerine yetişmeniz gerekiyor fakat duş alıp saçlarınızı kurutacak zamanınız yoksa daha kolay bir önerimiz bulunuyor. Yapmanız gereken işlem saçlarınızı topuz şeklinde toplayarak sadece vücudunuzu yıkamanız olacaktır. Vücudunuzu yıkadıktan sonra saçlarınızı açıp fön makinesiyle şekilde vermeniz güzel bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Temiz bir kıyafet ve hoş bir koku kullanarak da 5 dakika içerisinde vücut bakımınızı tamamlamış olacaksınız. Eğer saçlarınız kirli bir durumdaysa kesinlikle fırçalamadan sadece fön makinesiyle şekillendirin. Saçları kirliyken fırçalamak kabarık ve kötü bir hale gelmesine neden olabilir.

 

Acil Durum Yüz Bakımı

 

Zamanınız çok kısıtla fakat acil olarak dinç ve güzel görünmeniz gereken bir yere gidecekseniz bunun içinde çözüm yöntemleri bulunuyor. Yüzünüze solgun ve bitkin bir görünüm hakimse piyasadaki çeşitli kremlerden yardım alabilirsiniz. Çeşitli markalara ait cildi koruyucu, güzelleştirici, güneşten koruyan ve hatları kapatan kremler bulunmaktadır. Bu kremleri kullanmanızı tavsiye etme sebebimiz kapatıcı, fondöten ve makyaj ürünlerini ayrı ayrı uygulayarak zaman kaybetmenize engel olmaktır. Bir krem sayesinde 3 farklı işlemle uğraşmadan ve zaman kaybetmeden kısa sürede genç ve güzel bir görünüme kavuşarak yüzünüzdeki solgun ve bitkin ifadeden kurtulabilirsiniz. Eğer birazcık daha zamanınız varsa biraz pudra, ruj ve rimeller en fazla 5 dakika da ek bir makyaj uygulayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Balıklar, 25 Eylül saat 05:52 Koç burcunda oluşacak Dolunay, kendi kazancımız ile başkalarından beklentilerimiz arasındaki dengenin sağlanması mecburiyetidir. İhtiyaçlarımız ve yapmak istediklerimiz bugün fazladan para gerektirebilir veya biz farkında olmadan harcamalar yapabiliriz. Bir kredi işimiz olabilir. Bunun gerçekleşmesini olumlu karşılarız. Oysaki astarı yüzünden pahalıya mal olabilir. İyi düşünmek lazım. Dolunay, hesap kitap yapılmadan atılacak adımların hatalı olabileceğini vurguluyor, bizi uyarıyor. Henüz vakti değil, bekle diyor.

Sözgelimi bu anlamda 9 Ekim Terazi Yeniayı etkili olabilir. Eğer bir şeyler size göre yolunda gitmiyorsa, sabırlı olunuz. Bu Dolunayda benim tavsiyem, dar bakış açısıyla meselelere bakmayınız. Ayrıca amacınız varsa, pes etmeyiniz. Onun bunun hatırı için, kendi isteklerinizden vazgeçmeyiniz. Sadece yarar-zarar hesabını yapınız, bu kafidir. Uygunsa, doğruysa, bir sakıncası, zorluğu olmayacaksa kendi kendinizi de engellemeyiniz. Büyük yatırımlar, borçlar, büyük sözler zamanı değildir. Bunların yükü ağır olur mu, olmaz mı bakmak gerekir. Birileri iyi niyetinizi kullanmasın. Yardımcı olacağım diye, kendinizi zor duruma sokmayınız olur mu? Bu iyilik değil, sonrasında külfet olur size.

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı