Yılbaşı Gecesi Nasıl Eğlenilir Tüyoları

0
510

Yeni yıl kutlamalarını sevenlere müjde! İşte yepyeni bir yıl daha geliyor. ‘Yılbaşı akşamında ne yapacaksın’ fenomen sorusunun cirit attığı şu günlerde siz de yılbaşı akşamı için iyi ve sıkı bir program yaparak tanıdıklarınıza ve sevdiklerinize bu konuda ki en havalı cevabı yapıştırabilirsiniz. Yeni yıl akşamı ne yapacağınıza, ne edeceğinize henüz karar vermediyseniz işe size en güzel tüyolar.

-0 derecelerde ki hava soğukluklarına tahammül edecek kadar gözü pek ve cesur biriyseniz yeni yıl akşamı da elbette ki soluğu dışarda alabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda siz de 1 Ocak sabahına harika bir ambiyansta girebilirsiniz. Örneğin dilerseniz tarih, doğa, macera gezilecek yerler, yenilecek tatlar konseptli yurt dışı turlarına katılabileceğiniz gibi, yaşadığınız şehrin merkezinden de yararlanabilirsiniz.  Örneğin bunun için şehir merkezleri harika ve renkli topluluklarıyla size insan manzaraları,  aralıksız müzik ve dans konusunda harika alternatifler sunabilir.

İstanbul’da yaşayan biri olarak Bağdat caddesi, Kadıköy, Taksim meydanı/ Nevizade ya da Çiçek pasajı gibi mekanlar, Şişli, Nişantaşı, havai fişek gösterileri, ünlü konserleri ve aralıksız müzik ziyafetleriyle sokaklar size kendinizi eğlencenin kucağında hissettirecek olan mekanlardan olacaktır.

Kısacası yılbaşı akşamı açık ya da kapalı mekanlarda düzenlenecek olan yılbaşı partilerine ya da 5 yıldızlı otellerde düzenlenecek olan balolara katılmak sizin keyfinize kalmış. Ama aşırı kalabalıktan bunalan biriyseniz de sakın bu partilere soyunmayın deriz.

 

Yılbaşı Ziyafetsiz Olmaz

Yılbaşı gecesi büyük oteller rüya gibi geçirilecek olan bir yeni yıl balosu için harika mekanlardandır. Restoranlarsa sevdiğinizle romantik bir gece geçirmeniz için harika mekanlardandır.  Ama rezervasyon konusunda elbette geç kalmamalı ve yerinizi önceden ayırtmayı da unutmamalısınız.  Bu arada şişkin adisyonlara da razı olmalısınızJ  Bunun dışında ‘cebimin fazlaca yanmasını istemiyorum’ diyenlerdenseniz de yemeği evde yiyebilir,  müzik dinletisi ve dansla coşmak için de barları tercih edebilirsiniz.

Yılbaşında Yeni yıl Sokakları

Lapa lapa kar yağarken ve hava yeni yıl kokarken kendinizi bu ışıltılı ambiyanslarda ki cadde ve sokaklara bırakmak istemez misiniz? O halde takın sevgilinizi kolunuza, çekin yıl ruhunu akciğerlerinize. Bakın bakalım köşe başında ki sokak şarkıcıları, cadde üzerinde yer alan ışıl ışıl süslenmiş mekanlar, çılgınca eğlenen insanlar, karşılaştığınız noel babalar size neler neler söyleyecek?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.