Genel

Kolonya Ferahlığı Watsons’ta

0

Kolonya Türk kültüründe çok özel bir yere sahiptir. Misafir ağırlarken ya da bayram ziyaretlerinde mutlaka kullanılır. Hoş aromalı kokuları anında ferahlık sunar ve daha sürer sürmez tazelik hissetmenizi sağlar. İçerdiği alkol sayesinde de virüs ve mikroplara karşı koruyucu bir etki sunmaya yardımcıdır. Özellikle su ve sabuna ulaşılamayan anlarda el hijyenini sağlamak için kolonyalardan destek alabilirsiniz. Klasik kolonya çeşitleri limon aroması sunuyor olsa da bugün farklı pek çok aromayı bulmanız mümkün. Watsons mandalina, yasemin, lavanta, gül, portakal ve orkide gibi kokulara sahip sayısız kolonya çeşidi sunuyor. Üstelik kolonya fiyatları da oldukça ekonomik seçenekler içeriyor.

Etkili Hijyene Yardımcı 80 Derece Kolonya Çeşitleri

Kolonya ürünlerini sadece ferahlık için değil, hijyen amacıyla kullanmak istiyorsanız alkol oranı 80 derece olan çeşitler temizlikte size yardımcı olur. Watsons’ta yer alan markaların büyük bir kısmı bu orana sahip olan kolonya çeşitleri sunar.

Pomellos markasının Jamaika Gülü & Beyaz Frangipani kolonya çeşidi hem içerdiği koku hem de şık şişe tasarımı ile bir hayli öne çıkıyor. Cam şişe içinde sunulan ürün Jamaika gülü ve beyaz frangipaninin yanı sıra Virginia’nın sedir ağaçlarını ve İtalyan’ın mandarinini de sizlere sunuyor. Klasik limon aromasını içeren ve alkol oranı 80 derece olan bir çeşit arıyorsanız Boğaziçi, Eyüp Sabri Tuncer, Duru, Marmara, Selin ve Rebul gibi markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bu markaların ürünleri arasında cam şişeli modelleri ve hafif yapıları için tercih edilen pet şişeli ürünleri bulmanız mümkün.

Kolay Taşınan Kolonya Çeşitleri

Kolonyanızı çantanızda ya da cebinizde taşımak ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanmak istiyorsanız 50 ve 100 mililitrelik küçük ürünler tam size göre. Bu ebatlarda üretilen kolonyaların şişe tasarımları da diğerlerine göre farklılık gösteriyor. Sprey ağız yapılarına sahip oldukları için kolonyanızı yüzey temizliğinde de kullanmanız mümkün oluyor. Örneğin, ofislerde sık temas edilen yerleri, asansör düğmelerini ya da süpermarket arabalarını sprey başlıklı ürünler ile temizleyebilirsiniz. Worldchem, Watsons ve Dalin markaları bu özelliklere sahip olan çeşitleri sizlere sunuyor. Worldchem’in 50 ml’lik limon kolonyası güçlü bir püskürtme başlığı içeriyor ve tek sıkımla geniş bir yüzeyi temizleyebilmenizi sağlıyor. Watsons ise 50 ml’lik spreyli çeşitlerini okyanus, mandalina ve yasemin gibi farklı aromalar ile sunuyor. Dalin markası ise çocukların hassas ciltleri ile uyumlu olan özel formüllü kolonyalar tasarlıyor. Dalin’in kolonya çeşitlerini bebek ve çocuklarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yüzünüzü Güldüren Kolonya Fiyatları Watsons’ta

Mis gibi kokularıyla tazelenmenizi sağlayan kolonyalar Watsons’ta bir araya geliyor. 1881 markası kolonya kültürünü kadim kokularla yeniden harmanlıyor ve çarpıcı ürünler sunuyor. Markanın çeşitleri arasında Anadolu’nun efsanevi kokularını, Uzak Doğu’nun sofistike notalarını, yeşil çayın ferahlığını ve yasemin çiçeğinin romantik esintisini bulmanız mümkün. 1881 markası paket tasarımlarına da ayrı bir özen gösteriyor ve sizlere atmaya kıyamayacağınız ambalajlar sunuyor. Deniz minerallerinin kokusunu sevenler ve yaz esintisini dört mevsim yaşamak isteyenler Pure Line markasının çeşitlerini çok seviyor. Marka tüm ürünlerinde doğadan ilham alıyor ve misket limonunun ferahlığını ya da denizlerin esintisini cildinize getiriyor. Yeni çeşitler denemek ve farklı kolonya markaları ile tanışmak isterseniz Rosense ve Zigavus markalarının ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Kolonya alışverişlerinizde siz de Watsons’ı tercih ederek hem klasik hem de modern ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için hemen sipariş verebilir, Watsons ile alışverişin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Liposuction hangi bölgelere uygulanır

Previous article

Online Terapi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Genel