Genel

Sahibinden Satılık Daire İzmir

0
satılık daire izmir

Gelişmiş özelliklere sahip olması sebebiyle İzmir genelinde ev almak isteyen çok sayıda kişi vardır. Bu nedenle sahibinden İzmir satılık daire ilanları sürekli araştırılır. Eğer siz de bu evlerden birini satın almak istiyorsanız öncelikle konuma karar vermelisiniz. Konum olarak Bornova, Konak, Çeşme, Karşıyaka, Gaziemir, Karabağlar, Menemen, Selçuk, Urla, Seferihisar, Buca, Aliağa gibi bölgeler daha fazla tercih edilmektedir. Bu bölgeler biraz daha metropol olduğundan ev fiyatları da diğer bölgelere kıyasla yüksektir. Bütçenize uygun şekilde bu evlerden birini satın almak istediğinizde sahibinden satılık daire İzmir alımları için Eminevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Daireler sahibinden satışına sunulduğundan herhangi bir aracı kuruma ya da kişiye ekstra ödeme yapmanız gerekmez. Böylece komisyon bedeli ödemek zorunda kalmadan tüm kiralama, devir ve satın alma işlemlerinizi Eminevim güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir’den EvAlırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İzmir satılık ev seçeneklerine göz atarken semt bilgisi girmeli ve beğendiğiniz evi ya da evleri birebir gidip görmelisiniz. Bu sayede katlanmanız gereken tadilat masrafları olursa bunları yerinde görebilirsiniz. Genellikle eski binalarda bu tür masraflara sıklıkla rastlanmaktadır. Almak istediğiniz evin eğitim, sağlık, alışveriş gibi olanaklara ne kadar yakında olduğunu bakmalısınız. Ulaşım imkanlarının gelişmiş olması yaşamınızı daha kolay hale getirecektir. Satılık ev İzmir ilanlarında çoğunlukla konumlar merkezi olmaktadır. Şehrin gelişmiş olması bu tür olanakların yaygın olmasını sağlamaktadır.

Sahibinden satılık daire İzmir seçeneklerine bakarken dairenin tapu durumunu incelemelisiniz. Bunun için gerekli sorgulamaları ve yasalara uygunluk durumunu tapu hizmeti sunan danışmanlık firmalarından ya da belediyelerden öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra dairenin oda sayısı, sosyal olanakları, bulunduğu kat, yaşı, kat irtifakının olup olmadığı gibi bilgilere de bakmalısınız. Eminevim ile alacağınız evlerde yapacağınız araştırma süreci daha kolay ve verimli olacaktır.

 

Sırt Çantası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Previous article

Liposuction hangi bölgelere uygulanır

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More in Genel