Genel

Noter Onaylı Tercüme

0
Noter Onalı Tercüme
Noter Onalı Tercüme

Noter onaylı tercüme, ister kişisel, ister ticari, isterseniz de eğitim ve benzeri bütün evraklarınızın tercümelerini resmileştirme yöntemlerinden birisidir.

Noter Onaylı Tercüme Nedir?

Resmi kurumlar tarafından çeşitli işlemlerden dolayı evrakların tercümesine resmilik kazandırılması talep edilmektedir. Söz konusu durum hayatımızın pek çok alanında karşımıza çıkabilmektedir.

Noter Onaylı Tercümes Talep Edilen İşlemler…

Vize başvurusunda bulunan kişilerden ülke konsolosluklarınca muvafakatname, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi gibi evraklarının tercümesi talep edilmektedir. Bazı ülke konsoloslukları için yeminli tercüme evrakın resmileştirmesi bağlamında yeterli bir ölçüttür. Ancak kimi konsolosluklarca yeminli tercümesi gerçekleştirilen evrakın noterliklerce onaylanması da talep edilmektedir.

Vize işlemlerinin yanı sıra vatandaşlık, çalışma ve ikamet izni gibi işlemler için de talep edilen evraklar için noter tasdiki aranmaktadır. Pasaport, kimlik, aile cüzdanı, diploma gibi evrakların bu kapsamda noter onaylı tercümesi gerçekleştirilmektedir.

Eğitim başvuruları, bankacılık işlemleri, boşanma ve evlilik işlemleri gibi süreçler için de belli başlı evrakların tercümesi noterliklerce tasdik edilmektedir.  Transkript, mezuniyet belgesi, banka ekstresi, boşanma evrakları bu kapsamda tercüme edilmektedir.

Şirket kuruluş ve tescil işlemleri, uluslararası ihaleler, anlaşmalar gibi kurumsal taleplerden dolayı da birçok belgenin tercümesinde noter tasdik şartı aranmaktadır. Pasaport, sicil tasdiknamesi, imza sirküleri, imza beyannamesi, ticari faturalar bu kapsamda noter onaylı tercüme edilmektedir.

Noter Onaylı Tercüme Taleplerinizde Okeanos…

Eksiksiz ve doğru tercüme hizmeti ile Okeanos Tercüme, tüm noter onaylı tercüme işlemleriniz için yanı başınızdadır. Okeanos Tercüme’de tüm tercüme işlemleriniz büyük hassasiyet ve dikkatle gerçekleştirilir. Bu kapsamda tercüme belgesindeki rakam ve tarihlerin doğru yazıldığından emin olunur. Dilbilgisi, yazım ve imla kuralları ile uyumlu hizmet sağlanır. Tercüme işleminin ardından yapılan ikinci kontrollerle tercümenizin doğruluğu ve kalitesi tam güvence altına alınır.

Okeanos’un deneyimli tercüman kadrosu ile tercümelerinizde sorun yaşama ihtimaliniz sıfırdır. Böylelikle müşterilerin talep, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve güvenilir noter onaylı tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Noter onaylı tercüme hizmeti hakkında detaylı bilgi ve fiyat için www.okeanostercume.com.tr veya info@okeanostercume.com.tr adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.  Ayrıca 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

FAMPYRA 10 mg uzatılmış salımlı tablet, nedir, ne işe yarar, yan etkileri, nasıl kullanılır

Previous article

Teknoloji Çocuklarını Günlük Hayata Adapte Etme Sorunu

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Genel