Blog

Emekli Sandığı İlaç Raporu Sorgulama

0
satılık daire izmir

Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

  • e-Devlet Şifresi
  • Mobil İmza
  • Elektronik İmza
  • T.C. Kimlik Kartı
  • Banka

Sağlık kurumlarında uzman doktorlar tarafından verilen ilaç raporu bilgilerini sağlık kurumu veya eczaneye gitmeden internetten online sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için e-Devlet Kapısı üzerinden TC Kimlik Numaranız ve e-devlet şifreniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

Bu sorgulamayı kullandığınız zaman başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sistem otomatik olarak size hem halen yürürlükte olan geçerli ilaç raporlarınız ile süresi dolanlar dahil tüm ilaç raporlarınızı iki başlık altında listelemektedir. Geçerli İlaç Raporlarınız başlığı altında süresi dolmamış devam eden ilaç raporlarınızın bilgilerini, Tüm İlaç Raporları başlığı altında ise süresi dolmuş tüm eski ilaç raporlarınızın bilgilerini görebilirsiniz.

Sistemin size sıraladığı ilaç rapor bilgilerinin karşısında listesinin sağ tarafında yer alan “Görüntüle” butonuna basınca ilgili ilaç raporunun teşhis ve doktor bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu bölümde “İlaç Raporu Bilgileri” yer almaktadır. Bu bilgiler rapor takip numarası, rapor numarası, raporu veren sağlık tesis unvanı, rapor düzenlenme türü, teşhis bilgileri, teşhis adı, raporun başlangıç tarihi ve bitiş tarihi, tanılar, doktorun adı, soyadı ve branşıdır.

 

emekli sandığı ilaç raporu sorgulama2

Sorgulamak için tıklayınız: Emekli Sandığı İlaç Raporu Sorgulama

Diş İltihap Kurutucu İlaç İsimleri

Previous article

Kas Yırtılmasına Hangi İlaç Kullanılır

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Blog