Genel

Beylikdüzü Çocuk Eğlence Merkezi

0

Farklı yaş gruplarına özel oyun alanları, sosyal ve fiziksel aktivite seçenekleri sunan çocuk eğlence merkezleri, çocuklara keyifli ve kaliteli zaman geçirme imkânı tanır. İstanbul’da çocuk eğlence yerleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Dumadum Oyun Parkı, çocuğunuzu güvenle götürebileceğiniz fonksiyonel bir eğlence merkezidir. Fiziksel ve zihinsel gelişimi destekleyen parkurlar, oyuncaklar ve oyunlar sunan Dumadum Eğlence Merkezi’nde çocuğunuz için birçok yaratıcı aktivite bulabilirsiniz. Doğum günü partileri, okul etkinlikleri ve arkadaş buluşma organizasyonları için de ideal bir eğlence merkezi olan Dumadum’da, çocuklarınız eğlenirken siz de diğer ebeveynlerle keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

 

Dumadum Eğlence Merkezi

Çocuklara fiziksel aktivitelerle deşarj olma fırsat tanıyan eğlence merkezleri, çocukların kişisel ve zihinsel gelişimine önemli katkılar sağlar. Yeni nesil oyun alanları, işlevsel parkurları ve yaratıcı aktiviteleri ile öne çıkan Dumadum Eğlence Merkezi, Beylikdüzü’nün en güvenli kapalı çocuk parklarından bir tanesidir. 1 – 14 yaş arası çocuklara hitap eden ve 800 m2 kapalı alan üzerine kurulan Dumadum, İstanbul çocuk eğlence merkezleri arasında önemli bir yere sahiptir. Farklı yaş grupları için düzenlenen oyun parkurları ve fiziksel aktiviteler, çocukların hem güven duygusunu geliştirir hem de eğlenmelerini sağlar. Trambolin, V köprü, tüp geçit, asma köprü, örümcek, makarna ve kaydırak gibi birçok işlevsel parkura sahip olan Dumadum Eğlence Merkezi yılın her günü açıktır. Yağmurlu, karlı ve rüzgârlı günler için ideal bir oyun parkı olmayı başarır. Çocuğunuz eğlenirken siz de online destek merkezinde işlerinizi takip edebilir ya da arkadaşlarınızla Dumadum Kafe’de oturarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Dumadum Doğum Günü ve Partileri

İstanbul çocuk eğlence merkezleri içerisinde sunduğu kaliteli hizmet ile öne çıkan Dumadum Eğlence Merkezi, çocuğunuza doğum günü partisi verebileceğiniz işlevsel bir mekândır. Dumadum Kafe’de hazırlanan doğum günü pastası ve lezzetli atıştırmalıklar konuklarınıza özenle servis edilirken çocuklar da doyasıya eğlenir. Dumadum’un profesyonel çalışma ekibi, istediğiniz özel gün kutlaması ve doğum günü partisini kusursuz biçimde organize ederek konuklarınızın ve çocuğunuzun keyifli bir gün geçirmesini sağlar. Çocuğunuza sıra dışı aktivitelerle kutlanacak bir doğum günü partisi düzenlemek istiyorsanız Dumadum Eğlence Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

 

Dumadum Okul Etkinlikleri

Fonksiyonel oyun alanlarıyla tasarlanan çocuk eğlence parkları sayesinde çocuklar hem deşarj olur hem de yeni becerileriler kazanır. Çeşitli okul etkinlikleri için ideal bir merkez olan Dumadum Oyun Parkı, çocukların eğlenirken yeni deneyimler edineceği bir eğlence merkezidir. Okulunuzun fiziksel aktiviteye dayalı etkinliklerini, Dumadum’un uzman ekibiyle planlayarak öğrencilerinize keyifli bir okul etkinliği düzenleyebilirsiniz. Pek çok okul etkinliğine ev sahipliği yapan Dumadum, üst düzey güvenlik ve hijyen kurallarının uygulandığı konsept bir oyun parkıdır. Profesyonel ve güler yüzlü çalışma ekibine sahip olan Dumadum, farklı yaş gruplarına özel aktivite programları sunarak okul etkinliklerinizi başarıyla gerçekleştirmenize yardımcı olur.

 

Dumadum Buluşmaları

Fonksiyonel bir eğlence ve oyun merkezi olan Dumadum Oyun Parkı’nda uluslararası standartlarda güvenlik önlemleri uygulanır. Dumadum’u tercih ederek çocuklarınızın güven içerisinde eğlenmeleri sağlayabilirsiniz. En çok talep gören Beylikdüzü çocuk eğlence merkezleri arasında bulunan Dumadum, ferah oyun alanları ve şık kafeteryasıyla ideal bir buluşma noktasıdır. Sağlıklı içecekler, lezzetli tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar sunan Dumadum Kafe’de, çocuklu arkadaşlarınızla buluşabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklarınız, uzman gözetmenler eşliğinde koşup oynarken siz de arkadaşlarınızla sohbet etme ve bir şeyler yiyip içme şansı bulabilirsiniz. Yüksek güvenlikli, hijyenik ve işlevsel tasarımlı bir çocuk eğlence merkezi olan Dumadum, avantajlı fiyatları ve onlarca oyun parkuruyla çocuklarınız için ideal bir sosyalleşme merkezidir. Çocuklarınızı ve oyun arkadaşlarını Dumadum’a götürerek onları mutlu edebilir ve gönüllerince eğlenmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Koltuk Temizliği ve Bakımı

Previous article

En Ucuz Prima Bebek Bezleri Aylık Abonelik ile Kapınızda

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Genel