Ayakkabı ModelleriModa

2018 Yaz Ayakkabıları Modası

0

2018 yazının gelmesi ile yaz ayakkabıları modası hakkında yorumlar yapılmaya başlandı. Yazı en şık olarak geçirmek isteyen çok sayıda kadının bu modayı takip ettiğini biliyoruz. Ayakkabı modasının her yaz farklı bir yöne kayması ile kombinler de değişiyor.
En iyi ayakkabıları seçmek ve yazın en şıkı olmak için 2018 modasını takip edebilirsiniz…

Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Hem modaya uymak hem de rahat olmak istiyorsunuz. Şık ve rahat ayakkabılar sizin için en doğru tercih olacak. Yaz için ayakkabı seçiminizi yaparken, ilk olarak ayak tipinizi göz önünde bulundurun. Yazın sizi rahatsız etmeyecek bir ayakkabı olması için mutlaka rahat edeceğiniz ayakkabı seçmelisiniz. Ayakları büyük olan kişilerin sivri burunlu olan ayakkabıları tercih etmesinin uygun olmadığını söyleyebiliriz. Daha çok önü düz olan ayakkabılar seçerek, ayaklarınızın olduğundan çok daha küçük gözükmesini sağlayabilirsiniz. Şık olan ayakkabılar arasından sizin için en rahat olacak ayakkabıyı seçmeniz yeterli olacaktır.

Babet Ayakkabılarda Moda

Modanın her yaz değiştiği ayakkabılar, babetlerin modasını değiştiremiyor. Her sene giyerek şık olmanın mümkün olduğu babetler sayesinde, siz de yaz aylarında şıklığı yakalayabilirsiniz. Babet ayakkabılarda bu sene hafif topuklu olanlar moda. Dolgu topuklu olanları arasında süet görünümlü olanlarını tercih edebilirsiniz. Renk olarak ise bakıldığında, yazın ayakkabı rengi modası açık mavi, pembe gibi canlı renklerden oluşuyor. Dilediğiniz gibi canlı renkler arasından teninize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Ayakkabı modasını takip ederek, çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Topuklu Ayakkabılar ile Zarif Şıklık

Hem zarif hem de şık mı olmak istiyorsunuz, bunun için topuklu ayakkabılar en doğru seçim olacak. Yazın önü açık, ince topuklu zarif ayakkabılar ile hayalinizdeki zerafete ulaşabilirsiniz. Günlük olarak tercih edeceğiniz ayakkabılar için ise çok daha rahat olan topuklu ayakkabıları giymenizi öneriyoruz. Bu ayakkabılar sayesinde, gecenin en şıkı siz olabilirsiniz. Gece giyeceğiniz topuklu ayakkabılar için lame olanlarını tercih etmeniz de bir sakınca olmayacak. 2018’in yaz trendleri arasında lame, deri olan çarpıcı renkler bulunuyor.

cicekkadin

Evde Gül Suyu Nasıl Yapılır?

Previous article

2018 Tesettür Modelleri ve Trendler

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir