Genel

TIENS GIDA VE GIDA TAKVİYELERİ

0

TIENS Türkiye, sunduğu tamamen organik ve doğal gıda takviyeleri sayesinde bedensel ve ruhsal sağlığın korunmasına yardımcı olur. Çinko, C Vitamini, Kitosan, Kalsiyum ve Glukozamin gibi insan sağlığı için önemli maddeleri içeren TIENS takviye edici gıdaları kapsül ve toz çeşitleriyle sunulmaktadır. TIENS gıda takviyeleri grubunda; kordiseps mantarı, yumurta beyazı, kitosan ve spirulina içeren kapsüllerin yanı sıra çeşitli gıda takviyeleri bulunmaktadır. Aşağıda TIENS Kapsülleri ve gıda takviyelerinin içeriklerini ve sağladıkları faydaları sizler için düzenledik.

 

l Kordiseps Mantarı İçeren Kapsül: Soğuk alınlığı, öksürük ve grip gibi hastalıklara karşı bağışıklık güçlendirir. Strese neden olan kortizol hormonunu düşürerek anksiyete ve depresyon rahatsızlıklarının önlenmesine yardımcı olur. 1 Kapsül içerisinde 500 mg Kordisep mantarı misel tozu bulunmaktadır. Günlük porsiyon olarak 4 kapsül (2000 mg) kullanılması tavsiye edilir.

l Çinko ve Yumurta Beyazı İçeren Kapsül: İçeriği sayesinde cildin güzelleşmesine katkı sağlar. Sağlıklı bağışıklık sistemi sağlamasının yanı sıra saç ve tırnakların güçlenmesine yardımcı olur. Günlük porsiyon olan 4 kapsül içerisinde 200 mg Yumurta Beyazı ve 6 mg Çinko bulunmaktadır.

l Kitosan İçeren Kapsül: İçeriğinde bulunan 250 mg kitosan, kolesterol düzeyini dengede tutarak kalp krizi ve damar tıkanıkları gibi sorunların oluşumunu önler. Yetişkinler için günde 1000 mg içeren 4 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

l C Vitamini Efervesan Tablet: Cilt sağlığının temel gereksinimlerinden biri olan C Vitamini aynı zamanda bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. TIENS kapsüllerinin içerisinde bulunan 1000 mg C Vitamini, insan sağlığı için günlük alınması gereken c-vitamini miktarını karşılamaktadır.

l Glukozamin İçeren Takviye Edici Gıda: Eklem kıkırdağının doğal yapısında bulunan glukozamin, anti-inflamatuar (iltihaplanma karşıtı) ve anti agning (yaşlanma karşıtı) özelliklere sahiptir. Kemik ve eklem ağrılarının tedavinse kullanılır. Günlük alınması tavsiye edilen 2 kapsül içerisinde 500 mg Glukozamin Hidroklorür bulunmaktadır.

l Propolis Drops: Dudak, ağız ve boğazda oluşabilecek mikrobik hastalıkların ve yaraların üzerinde iyileştirici rol oynar. Enfeksiyon riskini azaltır. Günde 1-2 tablet kullanılması önerilir.

l Nutrient Kalsiyum Tozu İçeren Takviye Edici Gıda: İnsan vücudunun alması gereken 7 önemli mineralden biri olan kalsiyum, diş ve kemik sağlığının korunmasına yardımcı olur. Su veya süte karıştırılarak kullanılması tavsiye edilen 1 paket içerisinde 400 mg Kalsiyum, 12 mg C Vitamini,120 IU A Vitamini ve 2 IU D Vitamini bulunmaktadır.

l Spirulina İçeren Kapsül: Kan şekerini düzenler, içerisinde bulunan organik demir ve kalsiyum sayesinde kemik, kas ve sinir dokusuna destek sağlar. 1 kapsül içerisinde 250 mg spriulina içermektedir. Günlük porsiyon olarak 4 kapsül (1000 mg) alınması önerilir.

l İnülin İçeren Takviye Edici Gıda: Gıda endüstrisinde kullanılan inülin; şeker hastalığı, kanser ve kalp hastalıkları riskini azaltmaktadır. Günlük kullanılması tavsiye edilen 1 Paketin içerisinde 9240 mg İnülin, 10 mg Beta-glukan ve 2500 mg Galakto Oligosakkarit bulunmaktadır. https://tiens.com.tr/urunler/gida-takviyeleri

Tiens Nutrient Kalsiyum Tozu İçeren Takviye Edici Gıda

Previous article

2021’in Trend Spor Ayakkabı Rehberi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More in Genel