Blog

Son dakika Adana haber sitesi

0

En kaliteli haber portalı olan son dakika Adana haber sitesinde tüm haberleri güvenle izleyebilirsiniz. Portalda en kaliteli haber sunucusu ve yüksek teknolojilş haber ekipmanları yer alıyor.

Bu sayede yerel haberleri donmadan ve kasma gibi sorunlar yaşamadan kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Adana bölgesinden tüm son dakika haberlerini bu sitede saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Böylece zaman kaybı yaşamadan Adana elektrik keesintileri hakkında önceden bilgi elde edebilirsiniz. İl genelinden elektrik kesintileri, çeşitli yatırımlar, ve il futbol kulübü olan Adanademirspor futbol kulübündeki tüm son dakika haberlerine göz atabilirsiniz.

Son Dakika Adana Haberleri

Son daika Adana haberleri siteden güncel ve tam listeli olarak sunuluyor. Bu listemizin birinci sırasında ise Adanademirspor İtalyan futbolcusu olan Mario Belutti’nin sakatlanma olayı yer alıyor.

Futbolcunun aniden sakatlanması taraftar ve kulünün moral ve motivsyon bozukluğu yaşamasına neden olmuştur. Yapılan açıklamada ise ünlü sporcunun ameliyat olması gerektiği vurgulanmıştır. Bu ameliyatın ise İtalya sağlık merkezinden yaptırılmasına ilgili spor kulübü tarafından karar verilmiştir.

Son Dakika Adana Anarşist Haberleri

Son dakika Adana anarşist haberleri arasında ise il merkezinden güvenlil birimleri tarafından yapılan bir operasyon sonucunda halk arasında torbacı olarak tanımlanan uyuşturucu satıcıları ele geçirilmiştir.

Operasyon sonucunda toplamda 2 uyuşturucu satıcısının göz altına alındığı güvenlik yetkilileri tarafından duyurulmuştur. Adana güncel şiddet ve anarşist haberlerini de doğrudan Adana haberleri sitesinden bakabilirsiniz. https://www.5ocakgazetesi.com/

 

Üniversitelerde Sosyal Güvenlik Bölümü: Eğitimin Kapsamı ve Amacı

Previous article

Yurtdışında Üniversite Okuma

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Blog