Genel

Pırlanta ve yakut takıların bakımı nasıl olmalıdır?

0
pirlanta-yuzugun-anatomisi

Pırlanta ve Yakut takılar bakımları büyük bir titizlik gerektiren aksesuarlar arasında yer almalıdır. Özellikle kadınların kullanmaktan en çok zevk aldıkları zarafeti şıklığı ve asaleti temsil eden pırlanta ve yakut taşı ile tasarlanmış olan takılar uzun yıllar şıklıklarını korumalıdır. Bu nedenle kadınların da bu ürünleri kullanırken dikkat etmesi gereken hususlar bulunur. Örneğin kadınların temizlik yaparken kimyasal ürünleri temas ettiklerinde kolonya parfüm kullanırken pırlantaların a temas etmemeleri ne Özen göstermeleri gerekir. Öte yandan yüzme havuzlarının içerisinde bulunan klor da özellikle pırlanta yüzük takarak havuza giren kadınların yapmış olduğu yanlışlar arasındadır. Çünkü havuzdaki klor pırlantalara ciddi zararlar verebilir. Pırlantaların daha güzel görünmesi ve parlamaları için kadınların bu anlamda pırlantaya almış oldukları kuruluşlardan ya da profesyonel pırlanta bakımı işlemi gerçekleştiren firmalardan destek almaları önem arz eder. Aksi takdirde son derece pahalı aksesuarları olan bu takılara zarar verme ihtimalleri bulunur.

Sercan Rona profesyonel pırlanta ve mücevher danışmanlık hizmeti sunar

Sercan Rona ülkemizde profesyonel anlamda pırlanta ve mücevher danışmanlığı hizmeti sunan başarılı bir iş adamıdır. Rona sektöre Kapalıçarşı’da mücevherin nabzını tutan bir ortamda giriş yapmış ve daha sonra çalışmış olduğu bütün kurumlarda başarılı bir performans elde etmiştir. Bu nedenle birçok birinciliğe mağaza müdürlüğüne ve birçok övgüye layık görülmüş ve daha sonra bireysel olarak danışmanlık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Pırlanta taşı yakut taşı, elmas taşı, safir taşı, zümrüt taşı gibi değerli taşlar konusunda uzmandır. Sercan Rona, Hem bireysel hem de kurumsal anlamda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bireysel anlamda sunduğu danışmanlık hizmetleri arasında alyans pırlanta yüzük ve nişan yüzüğü seçimi, pırlanta ve değerli taşların bakım ve tamir işlemleri, antika mücevher danışmanlık işlemleri yer almaktadır.

En Uygun İphone 5S Ekran Fiyatı İçin Telefon Parçası’na Gelin!

Previous article

Biaylik.com Kutu Aboneliği Hizmeti Nedir, Avantajları Nelerdir?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Genel