Genel

KOÇ BURCU- BOĞA BURCU UYUMU

0
burç yorumları

Kesin olarak hiçbir zaman mutlu olmayacaklardır. Mutlu olamadıkları gibi ayrılmayı da düşünmeyebilirler. Ayrılmadan birbirlerine katlanarak evliliklerini sürdürmek ne kadar mutluluk verebilirse o kadar mutlu olabilirler. Özellikle boğayla uzun süre birlikte yaşamış bir koçun, sağlık sorunları yaşamaması mümkün değildir. Koç insanları inanılmaz gururlu ve çok sinirli olmalarına rağmen özellikle evlilikte olağanüstü bir dayanıklılık performansına sahiptirler. En zor şartlarda bile evliliği yürütme gayretinde olacakları kesindir. Boğalar ise zaten toprak grubu olduğundan, sabittir ve gelenekçidir. Boğalar için evliliğin devamlılığı mahalle dedikodusuna dönüşmemesi için son derece önemlidir. Koç ve boğa evlenmişse demek ki her ikisinin de iyi bir işi ya da iyi bir gelirleri var demektir. Her iki burcun insanı da bu konuda astrolojinin en kurnaz insanlarıdır. Savaşçı koçlar, güçlü boğalara karşı ne zaman pes edecekler?

Burç Tarihleri hakkında okumak için tıklayın!

Koçlar istediği kadar zeki olsun, mantıklı olsun, üste çıkmaya çalışsın; koçların söyledikleri, boğaların kulağına bile girmeyecektir. Bir koç, boğayla evlenmişse bilmelidir ki hayatı boyunca nefesini boşuna harcayacaktır. Boğalar paradan başka bir şeye inanmazlar. Boğalarla tartışmak, onları herhangi bir konu da bilgilendirmeye çalışmak faydasızdır. Anlama ve algılama kabiliyetleri zayıf olduğundan, astrolojinin en zeki burcu olan koçları sinirden delirtebilirler. İnatçı, güçlü, sabit fikirli olan boğalar, koçların mantıklı önermelerinin üstüne gideceğinden koçlar daha da çok sinirlenecektir. Çok zeki olan koçlar, astrolojide idare etmesini en iyi bilen insanlar olsa bile boğalarla hayatları, idare etmenin ötesine geçip boş vermişliğe dönüşebilir.

Evlendikten bir süre sonra boğa kendi hayatını, koçlar da kendi hayatını yaşamaya başlayacaklardır. Aralarındaki şiddetli anlaşmazlıklara rağmen çocuklarını büyütmeye çalışacaklardır ancak çocukların yetiştirilmesiyle ilgili de tartışacaklardır. Boğaların, astrolojinin bir numaralı cazibeli, gösterişli ve asaletli  koçlara uyum gösteremeyeceği kesindir. Boğalar kendi açılarından haklıdır; çünkü boğalar ne gösterişe ne cazibeye ne de asalete inanır. İnandığı tek şey güçtür; güç ise parayla olur. Para varsa cazibeli de asaletli de olunur.

Saatlerin Anlamı! Gördüğünüz Sadece Sayılar Değil!

Kazak Modelleri

Previous article

Beşiktaş Resmi Tercüme

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Genel