Blog

İsteme Çikolatası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

0

İsteme çikolatası, hayatınızdaki en önemli güne eşlik edecek bir lezzet deneyimidir. Bu sebeple kız isteme çikolatası özenle ve tarafların zevklerine göre seçilmelidir. Paketlemeden çikolata kaplamasına, meyve dolgusundan kremasına pek çok özelliğini kişiselleştirebileceğiniz isteme çikolatası tercih etmeniz sizi, partnerinizi ve iki tarafın ailesini de mutlu edecektir.

Kız İsteme Çikolataları Nasıl Olmalıdır?

İsteme çikolatası, hayatınızın geri kalanı için atacağınız o ilk ve en özel adımı tatlandıracak bir lezzet dokunuşudur.

Tam da bu nedenle kız isteme çikolatası unutulmayacak anlara yakışır şekilde seçilmelidir.

Bu özel günün en önemli parçalarından biri olan isteme çikolatası, öncelikle ambalajı ile göze hitap etmelidir. Beyaz renk aksesuarlar, drajeler ve çikolata kaplamalarıyla zenginleştirilecek bu ürün belki minik çiçek detaylarıyla da güzelleştirilebilir. Dış görünümünü şık bir hale getirmek kişisel zevklerinize bağlı olarak oldukça kolaydır. İçerisinde yer alacak çikolataların lezzetleri, karşınızdaki kişinin zevkleri ve belki de aranızdaki bağa işaret edecek ufak tefek detaylar bu ürünü özel ve anlamlı hale getirecektir.

Schocolate İsteme Çikolataları

Schocolate’ta bu ürünler Söz ve Nişan Çikolataları kategorisi altında yer alır. Bu kategorinin içerisinde çeşit çeşit çikolataya ek olarak farklı form ve modellerde tepsiler, cam kutular ve sunumluklar da yer almaktadır. Özel ambalajlı ürünlerin içerisinde en az 2 farklı çeşit çikolata bulunmaktadır. Fiyatların tamamına süsleme, kutu ya da tepsi de dahildir. Bazı ürünlerin içinde ise gelin-damat figürlü özel birer çikolata yer almaktadır. Pek çok üründe tepsi rengini altın ya da gümüş olacak şekilde siz belirleyebilirsiniz. İsme özel etiketle hazırlanabilen madlen çikolatalar ve ayrıca satın alabileceğiniz sunumluklar ile kendi isteme çikolatanızı yaratabilir en özel ve benzersiz ürünü elde edebilirsiniz.

 

Her ürünün kendi içerisinde bir lezzet ve görünüm konsepti vardır. Belli adetler üzerinde madlen çikolatalar üzerine kendi özel baskınızın da yapılmasını talep edebilirsiniz. Tepsinize bunları eklemeniz ürünü gerçekten size özel hale getirecektir. Gelin ve damat adının estetik bir form ve yapıda basılması ile ambalajlanan ürün hem saklayarak güzel bir anı biriktirmenizi hem de davetlilerinizin aklına kazınmanızı sağlayacaktır.

 

Kalabalık isteme merasimlerinden aile içi törenlere kadar her kişi sayısına ve zevkine uygun geniş  ürün seçeneklerine ve ürünlerin tüm detaylarına Shocolate’den ulaşabilirsiniz. Markanın en büyük farkı tüm ürünlerinin tazecik olmasıdır. Markanın hızlı teslimat ve sıcak günlere karşı özel koruyucu ambalaj politikası ile ne zaman, nereye ve hangi koşullarda sipariş verirseniz verin size ulaştığında da tazeliğini koruyan lezzetli çikolatalar bulacaksınız.

Tyvek Etiket – RFID: Veri Takibi ve Güvenliğin Yeni Yolu

Previous article

Logo Baskılı Anahtarlık Nasıl Olmalıdır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Blog