Genel

Flyzone Etkinlikler

0

Çeşitli parkurları ve eğlence alanlarıyla mutlu bir gün geçirmenizi sağlayan FlyZone, herkese kapılarını açarak birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Her yaşa hitap eden eğlenceli aktiviteleriyle hedef kitlesini daha da genişletiyor ve parkurlarında rekabet hissini yaşatıyor. Aynı zamanda sevdiklerinizle birlikte çok sayıda etkinlik yapmanıza imkân tanıyor.

FlyZone, etkinlikler açısından son derece zengin. En özel günlerden biri olan doğum günlerini yakınlarınızla birlikte FlyZone’da kutlayarak unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra okul gezileri için de FlyZone, sıklıkla tercih ediliyor ve öğrenciler trambolin parkında hep birlikte eğlenceli saatler geçiriyor. Etkinlik seçeneklerini geniş tutan FlyZone, öncelikle sağlıklı bir vücut için ihtiyacınız olan sporu hayatınıza dâhil ediyor. Fit bir görünüm elde etmek için spor salonlarına eğlenceli bir alternatif oluyor. Sporu eğlenceli hale getirerek birçok parkurda adrenalin duygusunu yaşatıyor. Aile boyu keyifli zaman geçirmenize imkân tanıyan FlyZone, çocuklar oynarken ailelerin de eğlenceye ortak olmasını sağlıyor. FlyZone’da ayrıca eğlence konseptleri sayesinde DJ performansları eşliğinde dans edebilir, farklı şovların tadını çıkarabilirsiniz.

Doğum Günü Etkinlikleri

Güzel ve eğlenceli bir doğum günü için FlyZone en doğru adreslerden biri. Farklı bir doğum günü deneyimi yaşamak isteyenlerin büyük ilgi gösterdiği FlyZone, eğlenceli bir organizasyon düzenlemenizi sağlıyor. Profesyonel bir ekip desteğinin yardımıyla dilediğiniz konsepti hazırlayabiliyorsunuz. Parti, yemekler ve pasta gibi merasimler düzenlendikten sonra spor kıyafetler giyilerek eğlence alanına geçiş yapılıyor. Yardımcı olan ekip, nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda size bilgi veriyor. Bu aşamadan sonra keyifli dakikalar yaşamanız için sevdiklerinizle baş başa oluyorsunuz. Bütün güvenlik önlemleri alındığı için rahatlıkla eğlenebiliyorsunuz.

Kurumsal Etkinlikler

İş hayatında daha başarılı olabilmek için alt ve üst kademede görev alan tüm kişilerin işini severek yapması çok önemlidir. Bu nedenle son yıllarda birçok işletme çalışanlarının motivasyonlarını artırma yönünde çalışmalar yapıyor. İletişime önem vererek çeşitli organizasyonlar düzenleniyor. Bu faaliyetlere bir yenisini eklemek adına şirketler FlyZone Türkiye ile anlaşıyor. FlyZone trambolin parkı, çalışanlar arasındaki bağın güçlenmesine yardımcı oluyor. İş stresini azaltıyor ve çalışanların keyifli zaman geçirmesine destek oluyor. Takım çalışmasının önemini ortaya çıkartarak ve kurum sadakatinin gelişimine katkıda bulunarak etkinliğin başarılı geçmesini sağlıyor.

Okullara Özel Etkinlikler

FlyZone, çocukların ilgisini çekebilecek çok sayıda aktivite alanı ile okulların da ilk tercihlerinden biri oluyor. Eğlenceli bir alanda öğretmenler ve öğrenciler hareketli bir gün geçiriyor. Çocuklar bütün enerjilerini FlyZone trambolin üzerinde atarak yer çekimsiz bir eğlence deneyimi yaşıyor. Yüksekten atlama aktivitelerine ilgi duyan çocuklar için de sünger havuzlar yer alıyor. Böylece öğrenciler, bu deneyimi güvenli bir şekilde yaşama fırsatına sahip oluyorlar. Çocukların yanı sıra yetişkinlerin de zaman geçirmeleri için özel alanlar bulunuyor. Bu alanda aktivitelerde yer almayan öğretmenler ya da aileler zaman geçirebiliyor; FlyZone kafesinde kahve içebiliyor ve aynı anda çocukların eğlenceli anlarını izleyebiliyorlar.

Çocuklar parkurların tadını çıkarırken yetişkinlerin onların başında beklemesine ihtiyaç olmuyor. Merkezde bulunan profesyonel çalışanlar bütün güvenliği sağlıyor ve çocukları her konuda yönlendiriyor. İlgi gören tüm aktiviteleri bir arada sunan FlyZone; Ninja Zone, Fly Dunk, Trapez ve Air Walk gibi aktivitelere yer veriyor. Bu sayede çocuklara sadece sıra dışı bir eğlencenin keyfini sürmek kalıyor. Bu aktivitelerde 4 ila 13 yaş arasındaki her çocuk aileleriyle birlikte eğlenebiliyor. Daha büyük çocuklar da kendileri gelerek eğlencelere katılabiliyor. Ayrıca DJ eşliğinde yapılan partilere de katılabiliyorlar. Özetle FlyZone, bütün etkinliklerin kapalı alanda daha güvenli gerçekleşmesini sağlıyor.

 

En Uygun Huawei P20 Lite Ekran Fiyatı telefonparcasi.com’da!

Previous article

Hamile Pantolonu Fiyatları ve Modelleri İçin Stylethebumpclo!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Genel