Blog

Ev Projeleri

0

 

Ev satın almak ya da dairelerde kirada kalmak çoğu zaman işimizi görse de her insan kendi isteği düzeyinde evlere sahip olmak istemektedir. Kiralık evde kalmak yahut diğer anlamda hazır dayalı döşeli ev almak sıfırdan yapmaya nazaran daha az masraflı görünmektedir. Bilakis doğru ve profesyonel bir plan proje ile sıfırdan ev yapmak sizler için daha az masraflı hale bile gelebilir. Bu noktada Eminevim ile Ev Projeleri hizmetini de siz değerli ev sahibi olmak isteyen bireylere de vermekteyiz.

 

Ev projeleri tasarlarken tamamen sizlerin inisiyatifine bağlı kalınarak profesyonel mimar ve mühendislilerimiz tarafından Belediyeye onaylatılarak tasarlanmaktadır. Nitekim bunun için de ek bir ödeme söz konusu değildir . Her seferinde belirttiğimiz gibi tek gayemiz sizlerin istediğiniz eve uygun fiyatlarla sahip olmanızdır.

 

Eminevim Uygun Ev Projeleri

Eminevim ile birlikte dilediğiniz özellikte ve maliyetle hem araba hem de ev sahibi olabilirsiniz. Nitekim benzer şekilde Hayalinizdeki eve kavuşabilmek için de bizlere müracaat edebilirsiniz. Ülkemizin her ili ve ilçesinde daha doğrusu ülkenin dört yanında bulunan ofislerimizle Ev Projeleri hizmeti de vermekteyiz. Kısaca internet adresimizden bulunan iletişim sayfasından gerekli iletişim bilgileriniz ile birlikte bizlere mesaj atmanız yeterlidir. Bundan sonrası da elbette ki en hızlı sürede sizlere ulaşıp proje hakkında mali ve teknik bilgiler vermektir.

 

Peki Eminevim Ev Projelerini nasıl tasarlar?

 

Ev Projelerinizin Hazırlanma Taslağı

Mimar ve alanında deneyimli mühendislerimiz ile birlikte Ev projeleri hazırlamadan önce uyulması gereken bir taslak bulunmaktadır. Kısaca;

 

l Sizlerin genel olarak isteği

l Projenin maliyetinin hesaplanması

l Yer secimi

l Gerekli izinlerin alınabilmesi

l İmar izni alınabilmesi

l Depreme dayanıklı projenin hazırlanması

l Son olarak da projenin titizlikle rapor haline getirilmesi

Yukarıda görüldüğü üzere tamamen sizlerin isteği ve mali anlamda uygunluğu ile birlikte Ev Projeleri hazırlanmaktadır.

En Şık Hamile Pantolonu Modelleri İçin stylethebumpclo.com!

Previous article

Sahibinden Satılık Müstakil Ev

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

More in Blog