Blog

Aşılarla Alakalı Komplo Teorilerinin Aslı Var mı? Ercüment Ovalı

0

Genellikle komplo teorileri somut bir dizi doğrudan yola çıkılarak tek büyük yanlışı insanlara kabul ettirmek için ortaya atılırlar. Bu olaydaki tek yanlış aşıların zararlı olduğudur. Evet DNA parçaları, virüsler ile insanların genetik yapılarına müdahale edilebilir.

Birileri insan nüfusunun azaltılması için illegal planlar da yapabilir. Tabi ki aşıların yan etkileri de vardır, hatta aşılar yüzünden ölen, sakat kalan insanlarda vardır. Ama yıllar önce alınan bu acı derslerden sonra bir daha bu yan etkilerin olmaması içinde gereken tedbirler alınmıştır.

Unutmayalım aşılar milyonlarca insanın hayatını kurtarmış hatta bir hastalığı (Çiçek)yeryüzünden silebilmiştir. Sağlık sistemlerinin aşıları dayatmasının nedeni komploya aracılık etmek değil Sağlık harcamalarını azaltmak içindir. Yoksa insan nüfusunu azaltmanın/kısırlık oluşturmanın kolay, daha etkili yolları vardır.

Birde chip teorisi var. Çip aşılarla bizi uzaktan idare edecekler diyenler var. Evet elektronik/bio chiplerle insanlar kodlanabilir, takip edilebilir. Ama aşılarda konuşulan chipler, iğne yerine kullanılan üzerinde mikro iğneler içeren kare plaklardır. Kişiler bu çipi koluna bastırarak kendi, kendisini aşlayacak sonrada atacaktır. Hadise budur.

Prof.Dr. at Acibadem Labcell

Soru 2. Kac Tip Aşı Vardır? Ercüment Ovalı

Previous article

Soru 3: Mevcut İki Ayrı Tip Aşı Platformunun Hangisi Daha İyidir?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More in Blog