• Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar günümüz başlıyor ve saat 02:33 itibariyle Ay-Uranüs görünümü gerçekleşecek. Bu enerji, özgüven duygumuzun maddi-manevi anlamda gücümüze bağlı gelişecektir. Eğer güvencemiz varsa hayata olumlu bakıyoruz. Oysaki kendimizi mutlu etmek için sadece paraya bağlı değil ki. Hayata olumlu bakmalı, keyfini her şeye rağmen çıkarabilecek nice güzellikler var.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, aşk hayatımız ve sosyal ilişkilerimizi canlandırıcı, harekete geçirticidir. Toplumdaki yanlışlıklara susmayız. Fikirlerimizi ifade ederiz. Kendimizi mutlu etmek isteriz. Kimsenin üstümüzde baskı kurmasına izin vermeyiz. Eğlenmeyi, yaşamdan zevk almayı, bildiğimiz gibi hareket etmeyi önemseriz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, geleceğe dönük planların, hırslı ve kararlı şekilde mücadele etmenin göstergesidir.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda geleceğe dönük yeni kararların işaretçisidir. Yaşamın güzellikleri, keyifli yönleri merkez alınır. Başkalarına uymak yerine, kendi arzu ve isteklerinizi daha fazla ön planda tutarsınız.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, maddi-manevi güvencemizi önemseyeceğiz. Bu konularda konuşacağız, düşüneceğiz.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, ailemizi koruma ve kollama arzumuzu işaret ediyor. Geçmişte yaşanan acı tecrübeler, kayıplar, ayrılıklar bizi zorlamış olsa da, bundan sonrası önemli diyeceğiz. Doğrusu budur.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar gününe adım atıyoruz ve ardından saat 02:33 Ay-Uranüs görünümü oluşuyor. Bu enerji, ailemizin varlığı, bize olan desteği, sevgisi ve ilgisiyle kendimizi güçlü hissedebiliriz. Eğer bu anlamda problem varsa, duygularımız inişli çıkışlı olabilir.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, bizi harekete geçirten duyguların, isteklerin işaretçisidir. Her ne olursa olsun baskıya gelemeyiz. Ailemiz, yuvamızla ilgili konularda bireysel yönde aktifiz. Toplumdaki yanlışlıklara, insanların haksız yere acı çekmesine tahammül etmeyiz. Kimseye göre değil, kendimize göre fikirlerimizi ifade ederiz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, iş hayatında, toplumsal ilişkilerde başarılı planlamalar yapmanın, hedefler belirlemenin önemini vurguluyor. Bir savaşçı gibi mücadele vermeli ve pes etmemeliyiz.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aile hayatınız ve evinizle ilgili konularda geleceğe dönük düşünürsünüz. İş-ev arasındaki meseleleri kendi arzularınız çerçevesinde ele alırsınız. Evinizde konfor duygunuz yüksektir. Sanatsal çalışmalar, çocuklarınızla ilgili konular sizin için önemlidir.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, ailemizle hem kişisel hem de maddi konularda görüşeceğiz. Kişisel anlamda güvence olgusu bizi bir hayli düşündürecek.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, her ne kadar zorluklar nedeniyle gergin olsak da, önümüze bakmalı, bundan sonrasında doğru kararlar verebilmek için aklımızı kullanmalıyız. Yakınlarımız veya birileri tarafından üzülmüş olabiliriz. Ancak hayat devam ediyor ve değerlerimize sahip çıkarak yol almalıyız. Enerjimizi en doğru şekilde yönlendirmek istiyorsak bunu yapmalıyız.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar gününe adım atıyoruz. Saat 02:33 Ay-Uranüs görünümü gerçekleşiyor. Bu enerji, yakınlarımızdan beklediğimiz ilginin, hayatın güzelliklerini hissetmedeki etkisini gösteriyor. Lider olmak, kendimizi göstermek, ifade etmekten yanayız. Maddi-manevi anlamda güçlü olmaktan yanayız.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, fikirlerimizi özgüven duygumuzla öne süreriz. Kimseden çekinmeyiz. Çevremizle bağımız gayet güçlüdür. Baskıya boyun eğmeyiz. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa bunu dile getiririz. Etrafımızdaki insanlar bizden etkilenirler. Farklı özelliklerimizle ilgi odağı oluruz. Dış dünyanın bizi etkilemesine izin vermeyiz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, ilerisi adına hedefler belirlememiz, yeniliklere açık olmamız ve mücadeleden kaçınmamamız gerektiğini işaret ediyor. Bize olanaklar sunuyor, fırsatlar getiriyor.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Etrafınızda güzellik, zenginlik, konfor ararsınız. Gelişimi önemsersiniz. Kendinize yeni bir düzen, keyifli bir ortam, kaliteli bir hayat hazırlamak adına planlar yaparsınız.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, güveninizi kaybeden kişiler hakkında olumsuz konuşmanıza, düşünmenize neden olur.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, kurduğumuz ilişkiler, bağlantıda bulunduğumuz insanlar sayesinde maddi ve manevi yarar görürüz. İleri görüşlü olmak, insanlarla diyalogu güçlü tutmak, uyumlu ve sevecen davranmak bize yarar sağlayıcıdır.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde Pazar gününe adım atıyoruz. Saat 02:33 itibariyle Ay-Uranüs görünümü gerçekleşiyor. Bu enerji, maddi-manevi anlamda kendimizi güçlü görmek ve toplum içinde liderliğimizi kabul ettirmekten yanayız. yeteneklerimizi ifade edeceğiz bir ortamda yaşamak istiyoruz. Bu konuda biraz gerginiz. Neden daha iyi şartlarda yaşamayalım diye düşüneceğiz.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, hoşumuza giden bir şeyleri satın almanın ve kendimizi mutlu etmenin işaretçisidir. Kolayca para harcarız. Kimsenin üstümüzde baskı kurmasına izin vermeyiz. İsteğimiz doğrultusunda hareket etmekten hoşlanırız. Sevdiğimiz şeylere sahip çıkarız. Birilerinin yönlendirmesinden hoşlanmayız.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, hırslı çalışmanın, hedefe kilitlenmenin, çıkarlarımızı düşünmenin işaretçisidir. Gerçekten özgür olmak istiyorsak, mücadeleci, kararlı olmalı, insiyatif almayı bilmeliyiz.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşum etkisinde paranın rahat bir yaşam sürmedeki önemini bilerek geleceğe dönük düşünürsünüz. Finansal açıdan güçlü olmak ve bu gücü elde etmek adına hareket edersiniz. Sizin için kazanmak, kazandığınızla güzel bir hayat yaşamak önemlidir.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, maddiyatı önemsemenin, bu yönde tatmin edici işleri araştırmanın, bu konularda konuşmanın işaretçisidir. Güvende olmalıyım diye düşünürüz.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, iş veya toplumsal yaşamda ilişkilerimize dikkat etmenin önemini vurguluyor. İlişkiler sayesinde güçlenebilir, geleceğimizi garanti altına alabiliriz. Hiçbir şey hafife alınmamalıdır. Geçmişte yaşanan tecrübeler ışığımızdır. Enerjimizi doğru iş ve alanlarda yönlendirmek faydalıdır.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle başlayacak. Saat 02:33 itibariyle Ay-Uranüs görünümü gerçekleşecek. Bu enerji, size özgüven aşılıyor. İş hayatı, toplumsal yaşam ve ailenizle olan bağınızın güçlenmesini istiyorsunuz. Daha iyi şartlarda yaşamaktan yanasınız. Bu konuda bazen endişeleniyor, hayatım bundan sonra nasıl geçecek diye içinizden geçiriyorsunuz. Olumlu düşünün. Yenilikler açık olun.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, kendi arzu ve isteklerimize göre hareket etmenin işaretçisidir. İlişkide karşı tarafın hal ve tavırlarına dikkat ederiz. Ancak bizim üstümüzdeki etkili olmasına izin vermeyiz. Baskıdan hoşlanmayız. Bizi dikkate almayan veya değer vermeyen kişilere tolerans göstermeyiz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, ilişkide geleceğe dönük kararların, planların işaretçisidir. Her iki taraf da, ortak bir hedef ve arzuyla yollarını belirlemelidir.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, daha verimli bir iş ve hayat arayışımızın göstergesidir. Geleceğimizi garanti altına almayı her şeyden fazla önemseriz.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, geçmişe ait bazı konuların ilişkide yarattığı sorunları işaret ediyor. Bunlar son derece önemli tecrübelerdir. Bundan sonrasında karar verirken edindiğimiz bu dersleri unutmamalıyız.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar günümüz başlıyor ve ardından saat 02:33 itibariyle etkili olacak Ay-Uranüs görünümü, bir arayış içinde olduğumuzu, mevcut bugünkü şartların bizi memnun etmediğini gösteriyor. Farklı bir yer, yaşam istiyoruz. Bizi kısıtlayan ne varsa, ondan kurtulmak için her şeyi yapabiliriz. Denetlenmek, bir şeylere mecbur olmak bizi yoruyor.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, dilediğimiz gibi hareket etmemize engel olan ne varsa ondan kurtulmak için çabalarız. Sanki her şey üstümüze geliyor gibidir. Tahammül edemediğimiz insanlar, olaylar bizi bir hayli yorar. Bu saatlerde kendimizi hiçbir yere ait hissetmeyiz. Mesafeli davranırız. Bu kendimizi korumak içindir. Kaçmak kurtulmak, özgür olmak isteriz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, çıkarlarımız için savaşmanın işaretçisidir. Özgür olmak, ilerlemek ve hedefe ulaşmak istiyorsak, yeniliklere açık olmalıyız.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, güven duygumuzu ayakta tutmanın önemini vurguluyor.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünüm etkisinde değişimi arzuluyorsunuz. Ancak kontrolünüz dışında bir şeyler olmasından da çekiniyorsunuz.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, yeni hedeflerin, ilişkilerin, kurulan bağlantıların önemini vurguluyor. Hırslıyız ve bizi küçümseyen kişilerle her türlü mücadeleye hazırız. Geçmişten ziyade artık ileriye bakmamız gerektiğini bilelim. Çıkarlarımızı koruyalım. Kimsenin hakkımızı elimizden almasına izin vermeyelim.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde Pazar gününe adım atıyoruz. Saat 02:33 itibariyle etkili Ay-Uranüs görünümü, toplumla her türlü ilişkimizde gücümüzü göstermek ve ispat etmekten yanayız. Mevcut parasal durum veya şartlar bizi zorluyor. Başkalarının hayatımızdaki önemini biliyoruz. Ancak denetlenmeye, baskıya gelemiyoruz.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, toplumsal olaylara karşı duyarlılığımızı yükseltir. Bizimle aynı düşünmeyen veya üzerimizde baskı kurarak yönlendirmeye çalışan kişilere baş kaldırırız. Sosyal ilişkilerimizde bireyliğimizi öne süreriz. Aşk ve yaşamın güzelliklerinin keyfine varmaktan hoşlanırız. Dışa karşı mesafe koyabilir, kendi zevklerimize ağırlık verebiliriz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, dayanışmanın işaretçisidir. İlişkide el birliğinde bulunup, ortak hedef belirleyen çiftler güç kazanırlar. Bekar Terazilerin güven duyacakları bir partnere olan ihtiyaçlarını belirler.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bireylik duygumuzu her anlamda yükseltiyor. Toplum içinde veya kişisel yaşantımızda geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünüm etkisinde kimseye güvenmeden, kendi bildiğiniz şekilde ilerlemekten yanasınız. Özellikle maddi konularda inişli çıkışlı seyir, sizi düşündürüyor.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, gerek özel gerekse iş hayatında geçmiş tecrübelerimizi unutmadığımızı gösteriyor. Bundan sonra karar verirken daha dikkatli ve seçici olacağız.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar günümüz başlıyor.Saat 02:33 itibariyle etkili olacak Ay-Uranüs görünümü, ilişkimizi, hayatımızı, sorumluluklarımızı gözden geçirdiğimizde bazı şeylerin bize uymadığını düşünüyoruz. Belki bu nedenle baskın davranabiliriz. İrademizi kontrol etmekte zorlanıyoruz. Ancak pes etmeye hiç razı değiliz. Bir şeyler değişmeli, yoluna girmeli diyoruz.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, sorumlulukları bir yana bırakıp, gönlümüze uygun şekilde akşamı geçirmemizde etkilidir. Duygusal düşünmek yerine, mantığımızı öne alırız. Toplumsal olaylara karşı duyarlılık gösteririz. Kim olursa olsun bizi etkisi altına almasından, neyi nasıl yapacağımızı söylemesinden hoşlanmayız.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, şu günlerde verilen mücadelenin sonucunda aradığımız özgürlüğe ve değişime kavuşacağız. Şimdilerde yoruluyoruz ama zamanı geldiğinde bunun karşılığını alacağız.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimize güvenerek, inanarak bir yol ve bir hedef belirlememizde etkili oluyor. Tabii ki zorluklar hayata dairdir. Ancak kişi, cesaretle ilerlediğinde her türlü engelin üstesinden gelerek başarılı olabilir.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünüm etkisinde, bilginiz dışında gelişen olaylara karşı duyarlısınız. Birileri sizin adınıza karar verirse buna tepki gösterirsiniz.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda kendimizi geliştirmenin, bilmediklerimizi öğrenmenin, başkalarıyla bağlantı kurmanın işaretçisidir. Aile, vatan özlemi ağır basar. Sevilmek, ilgi görmek isteriz. Sevdiklerimizi korur ve kollarız. Manevi değerlerimize önem veririz.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar gününe adım atıyoruz. Ardından, saat 02:33 Ay-Uranüs görünümü gerçekleşecek. Bu enerji, hayatın güzelliklerini yaşamak, en kaliteli olana ulaşmaktan yanayız. Kimsenin bizi denetlemesine, şöyle yap demesine tahammülümüz yok.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, bireysel yönde hareket etmenin, özgüven duygumuzla fikirlerimizi dile getirmenin, yeni ve eğlenceli bir şeyler yaşama arzumuzu yükselticidir. Baskıya gelemeyiz. Kafamıza bir şeyi takmışsak ondan vazgeçmeyiz. Dostlarımızla bir araya gelebilir, özel bir akşam geçirebiliriz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, arzu ve isteklerimizi elde etmek için verilen mücadelenin göstergesidir. Bir savaşçı gibi hareket ederiz. Hedefimizi belirleriz ve üstüne gideriz. Önsezilerimiz bize destektir. İnandığımız yoldan geri dönmeyiz.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, eğitim-iş-yolculuk-aşk hayatınız ve sizi ilgilendiren tüm konularda etkilidir. Yeni yollar, keşifler ve geleceğe dönük düşünülmelidir. Kişi alıştığı düzen yerine, şimdi farklı alanlarda kendini geliştirmeyi, cesaretli olmayı öğrenecektir.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, fikirlerinizi kimsenin ve hiçbir şeyin etkisinde kalmadan ifade etmekten yanasınız. Ancak bazen bu kolay olmayabilir.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, menfaatlerimizi bilmenin ve ona göre ilişkide bulunmanın işaretçisidir. Geçmiş tecrübeler bize rehberlik eder. Doğru seçimde bulunmak için her şeye dikkat ederiz. Bir sorunu aşmamız, bir acımızı dindirmemiz, birilerinden destek görmemiz mümkündür.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar günümüz başlayacak. Hemen ardından saat 02:33 Ay-Uranüs görünümü gerçekleşecek. Bu enerjinin etkisi altında, maddi-manevi anlamda kimseye eğilmeden ayakta durmak isteğimizi gösteriyor. Bazen, bir şeylere katlanıyoruz ama bu hoşumuza gitmiyor. Bir değişime öylesine ihtiyacımız var ki. Hani, kimsenin nazını niyazını çekmeyeyim, kendi gücümle ayakta durayım ve gereksiz ne varsa hayatımdan uzaklaştırayım diyoruz. Oldukça gururluyuz.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, başkaları üzerindeki etkimizin güçlü olduğunu işaret ediyor. Çıkarlarımıza uygun şekilde hareket etmekten yanayız. Parasal konularda bizi destekleyecek kişilere karşı anlayışlı olabiliriz. Çünkü güce ihtiyacımız var. Bu gücün özgür hareket etmemizi sağlayacağını biliyoruz. Adamına göre muamele ederiz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, ihtiyaçlarımızı elde etmek, rahat yaşamak arzumuzun işaretçisidir. Geçirdiğimiz tecrübeler parasal konularda bundan sonra daha dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sınırlarınızı belli etmek arzunuzdur. Farkınız bilinsin, gücünüz kabul edilsin istersiniz. Bu sözlerinize yansır.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, hesabi düşünmeye neden olur. Fakat bunda pek haksız sayılmayız. Arzu ve isteklerimiz var. Doğal olarak çıkarlarımızı düşüneceğiz.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, bizi güçlendirecek, maddi-manevi anlamda destek olacak bir partnere, ilişkiye olan özlemimizi işaret ediyor. Yorgunuz ve hassasız. Tek başına mücadele etmek yerine el birliğinde bulunacağımız insana ihtiyacımız var.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar gününe adım atacağız. Hemen ardından saat 02:33 Ay-Uranüs görünümü gerçekleşecek. Bu enerji, hem özel hem ailevi konularda canımızı bir şeylerin sıktığını gösteriyor. Baskın kimlikte bir partnerimiz varsa, onun bu hallerine tahammül etmeyiz. Bekarsak, maddi-manevi anlamda güçlü birine ihtiyaç duyarız. Bu saatlerde sıkıntıya gelemeyiz. Çabucak tepki gösteririz.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, isteklerini açıkça ifade eden, kendinden emin, yenilikçi düşünen ve hareket eden kişilere çekilmemizi sağlıyor. Bu ister özel isterse sosyal ilişkilerimizde olsun bizim için gayet kıymetli. Baskıya gelemiyoruz. Hiç kimsenin bir başkasını kısıtlamasından hoşlanmıyoruz. Böyle durumlara müsaade etmeyiz.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, bildiğimiz yolda ilerlemenin ve hedefimize ulaşmanın işaretçisidir. Karşımıza fırsatlar çıkar. İşlerimiz kolaylaşır. Mükemmel tespitlerde bulunabiliriz.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı gibi konularda sadece mantığımızı değil, yüreğimizin sesini de duymamız gerektiğini vurguluyor. Gerçekten sevdiğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, bireysel olarak kendinizi ifade edebildiğiniz bir ilişkiyi tercih etmeniz gerekir.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, partnerimizle veya ailemizle aramızda iletişim sorunlarına yol açabilir. Sanki herkes bizim ne düşündüğümüzü önemsemiyor gibi gelir.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, daha önce verilmiş kararların test edilmesidir. Hassasiyet yüksektir. Bir yandan yeni bir şeyler yapmak, kendimize göre yaşamak isterken hayat bize başkalarını da düşünmemiz gerektiğini söyler. Bu gerginlik yaratır. Ancak bir şekilde aşarız.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, saat 02:11 Ay-Aslan burcu seyriyle Pazar günümüz başlayacak. Saat 02:33 itibariyle Ay-Uranüs görünümü gerçekleşecek. Bu enerji, farklı bir şeyler yapmak arzumuzdur. Sanatla uğraşmak, tiyatro, resim ve hobilerimize yönelmek için uygundur. Kişisel gelişim için insanın kendindeki özel yetenekleri keşfetmesi çok önemli. Böylece maddi-manevi anlamda kendinizi güçlü hissedersiniz.

Saat 04:37 Ay-Mars karşıtlığı, mecburiyetler yerine arzu ettiğimiz güzelliklere kavuşma ve yaşama isteğimizi vurguluyor. Şartlar gereği zorlanıyoruz. Bizi baskı altına alan bir şeyler var. Bunları aşabilmek için mücadele vermekteyiz. Tabii ki bedenimiz ve zihnimiz yoruluyor. Akşam saatlerinde kendiniz için güzel bir şeyler hazırlayın, dostlarınızla bir araya gelin ve kafanızı boşaltın. Bu size iyi gelecektir.

Saat 08:56 Mars-Chiron görünümü, paranın önemini vurgular. Kazanç elde etmek için mücadele veririz. Yeni yollar, yöntemler ararız. Hedef bilinci çok önemli. Ne yaptığımızı bilmemiz ve ona göre ilerlememiz şarttır.

Saat 18:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sağlıklı bir yaşamın, kendine güvenmenin, inandığınız bir yolda ilerlemenin önemini vurguluyor. Bedeninize, zihninize önem veriniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfedeceğiniz işlere yöneliniz. Bu size başarı ve mutluluk getirecektir.

Saat 22:31 Ay-Merkür görünümü, fikirlerimiz, yeteneklerimiz yoluyla kendimizi ifade etmek istiyoruz. Yeni bir şeyler ortaya koymak, değişimde bulunmak için düşüneceğiz. Güvence olgusu bizim için her zamankinden daha önemli.

Saat 23:24 Venüs-Chiron görünümü, maddi-manevi değerlere verdiğimiz önemi işaret ediyor. Para kazanmak, rahat yaşamak, güvende olmak istiyoruz. Geçmiş tecrübeler rehberimiz. Bu yüzden dikkatli olmalı, hayatımızı garanti altına alacak seçimlerde bulunmalıyız.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,